Басейнова рада Сіверського Дінця та нижнього Дону

Басейнова рада Сіверського Дінця та нижнього Дону

Басейнова рада Сіверського Дінця та нижнього Дону є консультативно-дорадчим органом у межах суббасейнів Сіверського Дінця та нижнього Дону і діє на території Харківської, Донецької та Луганської областей.

"

Наказ про затвердження Положення про басейнову раду Сіверського Дінця та нижнього Дону і її персонального складу (завантажити файл)

Протокол зборів представників заінтересованих сторін щодо формування складу басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону (завантажити файл)

План роботи басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону на 2023 рік

(завантажити файл)

"

Державним агентством водних ресурсів України розпочато процес оновлення персонального складу басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону.

Згідно з наказом Держводагентства від 21.07.2023 №89 «Щодо оновлення персонального складу басейнових рад» Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів визначено відповідальним за підготовку зборів заінтересованих сторін та оновлення персонального складу басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону.

21 вересня 2023 року відбудуться установчі збори заінтересованих сторін щодо формування нового складу басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону.

Установчі збори відбудуться в режимі відеоконференції на платформі ZOOM 21 вересня 2023 року (початок о 10:00) за порядком денним:

1. Формування складу басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону.

2. Обрання голови басейнової ради та його заступника.

3. Утворення секретаріату басейнової ради, його структуру та обрання виконавчого секретаря.

4. Різне.

Для отримання додаткової інформації звертайтесь до контактної особи:

Анастасія Уствольська (066) 310-86-00, e-mail: sdbuvr@gmail.com

Технічна підтримка: Дмитро Котляров (050) 018-85-90

Акредитація ЗМІ: Юлія Киркач (050) 901-83-47

Оргкомітет

"

21 березня 2019 року, напередодні Всесвітнього дня води, у Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів відбулось засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону. Представники влади і громади, фахівці-водники та водокористувачі кожної з трьох областей, через які тече наш Сіверський Донець, обговорювали плани на поточний рік і на перспективу задля досягнення «доброго» стану вод... (докладніше)

Протокол засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону 21 березня 2019 року (завантажити файл)

* * *

28 листопада 2019 року на засіданні басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів йшлося про План управління річковим басейном як один з основних інструментів для досягнення «доброго» стану вод та впровадження європейських стандартів у моніторинг якості поверхневих вод. Вже вдруге в цьому році для вирішення важливих питань річкового басейну збираються стейкхолдери з Харківської, Донецької та Луганської областей, які увійшли до складу басейнової ради, а також запрошені, представники різних щаблів влади і громадських об’єднань, різних галузей економіки та сфер діяльності, об’єднані спільною метою – досягнення «доброго» стану вод у суббасейнах Сіверського Дінця та нижнього Дону... (докладніше)

Протокол засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону 28 листопада 2019 року (завантажити файл)

* * *

26 червня 2020 року в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів у режимі відео-конференції відбулось третє засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону. Серед важливих на часі питань: розробка наступних елементів Плану управління річковим басейном Дону, які в 2020 році планується здійснити із залученням експертної підтримки – в рамках проєктів Координатора проєктів ОБСЄ в Україні та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні; здійснення діагностичного моніторингу масивів поверхневих вод району басейну річки Дон, який за новою програмою з 1 липня 2020 року буде виконуватись у більшій кількості створів за розширеним переліком показників та інші... (докладніше)

Протокол засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону 26 червня 2020 року (завантажити файл)

* * *

21 вересня 2020 року в рамках відзначення Дня Сіверського Дінця 2020 відбулось позачергове засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону. З урахуванням карантинних вимог засідання проходило в онлайн-форматі... (докладніше)

В рамках позачергового засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону було представлено основні водно-екологічні проблеми, які визначені в рамках розробки Плану управління річковим басейном Дону, до яких входять забруднення органічними, біогенними та небезпечними речовинами, гідроморфологічні зміни, а також можливі ризики від збройного конфлікту. А також дано старт процесу консультацій з громадськістю щодо головних водно-екологічних проблем суббасейну Сіверського Дінця, які триватимуть до 1 листопада 2020 року.

Інформаційні матеріали про водно-екологічні проблеми суббасейнів Сіверського Дінця та нижнього Дону (завантажити файл)

Протокол засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону 21 вересня 2020 року (завантажити файл)

* * *

23 грудня 2020 року в уже звичному форматі відео-конференції відбулось чергове засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону. Кожне з восьми ключових питань порядку денного стосувалось етапів розроблення Плану управління річковим басейном Дону. Це стратегічний документ для реалізації основної мети Водної Рамкової Директиви ЄС – досягнення «доброго» екологічного стану вод. (докладніше)

Протокол засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону 23 грудня 2020 року (завантажити файл)

* * *

30 червня 2021 року на черговому засіданні басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону йшлося про етапи розроблення Плану управління річковим басейном Дону та Водну стратегію України. (докладніше)

Протокол засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону 30 червня 2021 року (завантажити файл)

* * *

8 грудня 2021 року у фокусі уваги членів басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону - впливи змін клімату і заходи для зменшення забруднення водних об'єктів. В ході онлайн-зустрічі були презентовані результати реалізації в суббасейні р. Сіверський Донець у 2021 році проєкту Координатора проектів ОБСЄ в Україні «Підтримка планування управління водними ресурсами на сході України» та проєкту Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, що є значною підтримкою в розробленні елементів Плану управління річковим басейном Дону. (докладніше)

Протокол засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону 8 грудня 2021 року

(завантажити файл)

* * *

7 червня 2022 року у форматі відеоконференції відбулось чергове засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону. В режимі онлайн стейкхолдери суббасейну Сіверського Дінця в межах Харківської, Донецької та Луганської областей обговорювали актуальні водно-екологічні питання. Серед них ключовим стало обговорення процесу розробки Плану управління річковим басейном Дону та необхідність внесення коректив до нього через військову агресію російської федерації. (докладніше)

Протокол засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону 7 червня 2022 року

(завантажити файл)

* * *

15 грудня 2022 року в режимі онлайн відбулось чергове засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону. Стейкхолдери басейну Сіверського Дінця розглянули важливі питання розробки Плану управління річковим басейном Дону – стратегічного документу для досягнення доброго екологічного стану вод на виконання зобов’язань України як кандидата членства у ЄС. (докладніше)

Протокол засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону 15 грудня 2022 року(завантажити файл)

* * *

28 червня 2023 року у форматі відеоконференції відбулось чергове засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону, участь в якому узяли члени басейнової ради та представники заінтересованих сторін Харківської, Донецької та Луганської областей. В центрі уваги – процес підготовки Плану управління річковим басейном Дону, розроблення якого забезпечує Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів у повній відповідності із планом-графіком, затвердженим Міндовкілля. (докладніше)

Протокол засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону 28 червня 2023 року

(завантажити файл)

"
Поділитися: