Басейнова рада Сіверського Дінця та нижнього Дону

Басейнова рада Сіверського Дінця та нижнього Дону

Басейнова рада Сіверського Дінця та нижнього Дону є консультативно-дорадчим органом у межах суббасейнів Сіверського Дінця та нижнього Дону і діє на території Харківської, Донецької та Луганської областей.


Положення про басейнову раду Сіверського Дінця та нижнього ДонуОновлений персональний склад басейнової ради на період 2023-2028 рр

Звіт про роботу басейнової ради у 2023 роціПлан роботи басейнової ради на 2024 рік

"

Засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону

27 червня 2024 року об 11-00 у форматі відео-конференції відбудеться чергове онлайн-засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону щодо схвалення проєкту Плану управління річковим басейном Дону на період 2025-2030 рр. з урахуванням коментарів та пропозицій, висловлених під час громадських обговорень, перед поданням на затвердження до Кабінету Міністрів України.

Під час засідання згідно з Планом роботи басейнової ради на 2024 рік планується також розглянути питання про державний моніторинг масивів поверхневих вод у суббасейні р. Сіверський Донець у 2024 році.

До участі у засіданні та обговоренні питань порядку денного запрошуються члени басейнової ради та представники заінтересованих сторін Харківської, Донецької і Луганської областей.

Для отримання додаткової інформації звертайтесь до контактної особи: Анастасія Уствольська (066) 310-86-00, e-mail: sdbuvr@gmail.com. Технічна підтримка: Дмитро Котляров (050) 018-85-90. Акредитація ЗМІ: Юлія Киркач (050) 901-83-47.

* * *

17 січня 2024 року басейнова рада Сіверського Дінця та нижнього Дону розглянула та погодила пропозиції до Плану заходів із захисту від шкідливої дії вод... (докладніше)

2024-01-17 протокол засідання

* * *

15 грудня 2023 року у фокусі уваги членів басейнової ради представлення результатів розроблення проєкту Плану управління річковим басейном Дону перед його оприлюдненням на сайті Міндовкілля для громадських обговорень... (докладніше)

2023-12-15 протокол засідання

* * *

1 листопада 2023 року на черговому засіданні басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону схвалено проєкт програми заходів Плану управління річковим басейном Дону... (докладніше)

2023-11-01 протокол засідання

* * *

21 вересня 2023 року, у святковий День Сіверського Дінця, у форматі відеоконференції відбулись установчі збори заінтересованих сторін з питань формування нового складу басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону на період 2023-2028 років... (докладніше)

2023-09-21 протокол установчих зборівНаказ Держводагентства про оновлення персонального складу басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону (на період 2023-2028 рр)

* * *

28 червня 2023 року у форматі відеоконференції відбулось чергове засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону, участь в якому узяли члени басейнової ради та представники заінтересованих сторін Харківської, Донецької та Луганської областей. В центрі уваги – процес підготовки Плану управління річковим басейном Дону, розроблення якого забезпечує Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів у повній відповідності із планом-графіком, затвердженим Міндовкілля... (докладніше)

2023-06-28 протокол засідання

* * *

15 грудня 2022 року в режимі онлайн відбулось чергове засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону. Стейкхолдери басейну Сіверського Дінця розглянули важливі питання розроблення Плану управління річковим басейном Дону – стратегічного документу для досягнення доброго екологічного стану вод на виконання зобов’язань України як кандидата членства у ЄС... (докладніше)
2022-12-15 протокол засідання

* * *

7 червня 2022 року у форматі відеоконференції відбулось чергове засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону. В режимі онлайн стейкхолдери суббасейну Сіверського Дінця в межах Харківської, Донецької та Луганської областей обговорювали актуальні водно-екологічні питання. Серед них ключовим стало обговорення процесу розроблення Плану управління річковим басейном Дону та необхідність внесення коректив до нього через військову агресію російської федерації... (докладніше)

2022-06-07 протокол засідання

* * *

8 грудня 2021 року у фокусі уваги членів басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону - впливи змін клімату і заходи для зменшення забруднення водних об'єктів. В ході онлайн-зустрічі були презентовані результати реалізації в суббасейні р. Сіверський Донець у 2021 році проєкту Координатора проектів ОБСЄ в Україні «Підтримка планування управління водними ресурсами на сході України» та проєкту Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, що є значною підтримкою в розробленні елементів Плану управління річковим басейном Дону... (докладніше)

2021-12-08 протокол засідання

* * *

30 червня 2021 року на черговому засіданні басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону йшлося про етапи розроблення Плану управління річковим басейном Дону та Водну стратегію України... (докладніше) 2021-06-30 протокол засідання

* * *

23 грудня 2020 року в уже звичному форматі відео-конференції відбулось чергове засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону. Кожне з восьми ключових питань порядку денного стосувалось етапів розроблення Плану управління річковим басейном Дону. Це стратегічний документ для реалізації основної мети Водної Рамкової Директиви ЄС – досягнення «доброго» екологічного стану вод... (докладніше)
2020-12-23 протокол засідання

* * *

21 вересня 2020 року в рамках відзначення Дня Сіверського Дінця 2020 відбулось позачергове засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону. З урахуванням карантинних вимог засідання проходило в онлайн-форматі... (докладніше)

В рамках засідання було представлено основні водно-екологічні проблеми, що визначені в рамках розробки Плану управління річковим басейном Дону, до яких входять забруднення органічними, біогенними та небезпечними речовинами, гідроморфологічні зміни, а також можливі ризики від збройного конфлікту. А також дано старт процесу консультацій з громадськістю щодо головних водно-екологічних проблем суббасейну Сіверського Дінця, які триватимуть до 1 листопада 2020 року.
інформаційні матеріали про водно-екологічні проблеми суббасейнів Сіверського Дінця та нижнього Дону2020-09-21 протокол засідання

* * *

26 червня 2020 року в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів у режимі відео-конференції відбулось третє засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону. Серед важливих на часі питань: розробка наступних елементів Плану управління річковим басейном Дону, які в 2020 році планується здійснити із залученням експертної підтримки – в рамках проєктів Координатора проєктів ОБСЄ в Україні та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні; здійснення діагностичного моніторингу масивів поверхневих вод району басейну річки Дон, який за новою програмою з 1 липня 2020 року буде виконуватись у більшій кількості створів за розширеним переліком показників та інші... (докладніше)
2020-06-26 протокол засідання

* * *

28 листопада 2019 року на засіданні басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів йшлося про План управління річковим басейном як один з основних інструментів для досягнення «доброго» стану вод та впровадження європейських стандартів у моніторинг якості поверхневих вод. Вже вдруге в цьому році для вирішення важливих питань річкового басейну збираються стейкхолдери з Харківської, Донецької та Луганської областей, які увійшли до складу басейнової ради, а також запрошені, представники різних щаблів влади і громадських об’єднань, різних галузей економіки та сфер діяльності, об’єднані спільною метою – досягнення «доброго» стану вод у суббасейнах Сіверського Дінця та нижнього Дону... (докладніше)
2019-11-28 протокол засідання

* * *

21 березня 2019 року, напередодні Всесвітнього дня води, у Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів відбулось засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону. Представники влади і громади, фахівці-водники та водокористувачі кожної з трьох областей, через які тече наш Сіверський Донець, обговорювали плани на поточний рік і на перспективу задля досягнення «доброго» стану вод... (докладніше)
2019-03-21 протокол засідання

* * *

21 вересня 2018 року в м.Слов'янськ відбулись установчі збори представників заінтересованих сторін щодо формування складу басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону. До складу першої в Україні басейнової ради увійшли 36 представників від Харківської, Донецької та Луганської областей...2018-09-21 протокол установчих зборівНаказ Держводагентства про затвердження Положення про басейнову раду Сіверського Дінця та нижнього Дону і її персональний склад (на період 2018-2023 рр)

"
Поділитися: