Анонси

"

ДО УВАГИ ВОДОКОРИСТУВАЧІВ!

Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів нагадує, що з 01 січня по 01 лютого 2023 року будуть прийматися звіти про використання води за формою звітності №2ТП-водгосп (річна) за 2022 рік в електронній формі через Портал електронних послуг Державного агентства водних ресурсів України за посиланням: https://e-services.davr.gov.ua/.

Помилки або недостовірні дані, виявлені у Звіті, можуть бути виправлені шляхом подання виправленого (уточненого) Звіту не пізніше 01 березня наступного за звітним року.

Вимоги до подання Звітів визначені Порядком ведення державного обліку водокористування, затвердженого наказом Міністерства екології та природних ресурсів України № 78 від 16.03.2015 (Зі змінами, внесеними згідно з Наказами Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів від 18.12.2020 № 375, від 24.01.2022 № 49).

У разі припинення діяльності або недосягнення критеріїв, визначених у пункті 1.5 Порядку щодо подачі звітності про використання води, необхідно поінформувати басейнове управління про припинення подання Звіту або призупинення подачі Звіту до досягнення критеріїв.

З інструкцією щодо подання Звіту можна ознайомитись на Порталі електронних послуг Державного агентства водних ресурсів України або завантажити на вебсайті Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів у розділі «Державний облік водокористування».

"

Поділитися: