Анонси

Засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону

5 грудня відбудеться чергове засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону.

Під час засідання в режимі онлайн планується розглянути питання щодо актуалізації складу басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону; про розробку елементів Плану управління річковим басейном Дону згідно з планом-графіком процесу у 2022 році та плани на 2023 рік; про актуалізацію програми заходів з урахуванням впливу військових дій; про врахування природоорієнтованих рішень та заходів з адаптації та пом’якшення змін клімату; про оцінку економічної ефективності програми заходів ПУРБ та роль басейнової ради у пріоритезації заходів; про хімічний стан масивів поверхневих вод району басейну річки Дон у 2022 році за результатами державного моніторингу; про результати дослідницького моніторингу масивів поверхневих вод Харківської області (з метою з’ясування масштабу та наслідків забруднення вод Харківської області внаслідок військових дій) у 2022 році; про плани щодо виконання державного моніторингу у 2023 році; про план роботи басейнової ради на 2023 рік.
Порядок денний (завантажити)

До участі у засіданні та обговоренні питань порядку денного запрошені члени басейнової ради та представники заінтересованих сторін Харківської, Донецької та Луганської областей.

Для отримання додаткової інформації звертайтесь до контактної особи: Анастасія Уствольська (066) 310-86-00, e-mail: sdbuvr@gmail.com. Технічна підтримка: Дмитро Котляров (050) 018-85-90. Акредитація ЗМІ: Юлія Киркач (050) 901-83-47.

"

ДО УВАГИ ВОДОКОРИСТУВАЧІВ!

Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів інформує, що з 01.01.2022 вступають в силу ЗМІНИ в частині форми подачі звіту про використання води за формою 2ТП-водгосп (річна), відповідно до наказу Міндовкілля від 18.12.2020 № 375 «Про затвердження Змін до Порядку ведення державного обліку водокористування та Порядку функціонування модуля «Подання звіту про використання води в електронній формі» Порталу електронних послуг Державного агентства водних ресурсів України».

Звіти за формою 2ТП-водгосп (річна) за 2021 рік будуть прийматися від водокористувачів Донецької області виключно в електронному вигляді через Портал електронних послуг Державного агентства водних ресурсів України https://e-services.davr.gov.ua/ з 01 січня по 01 лютого 2022 року.

Звіт підписується з накладанням кваліфікованого електронного підпису чи кваліфікованої електронної печатки водокористувача. Докладніше про це – в Інструкції користувача: Електронний кабінет водокористувача. Інструкція (завантажити)

Звертаємо увагу на зміни до критеріїв віднесення водокористувачів, діяльність яких підлягає державному обліку: у відповідності до п.1.5 Порядку, Звіти надаються водокористувачами, які здійснюють діяльність, пов’язану із забором та/або використанням води, скиданням зворотних (стічних) вод та забруднюючих речовин в обсязі від 5 метрів кубічних води на добу.

Одночасно інформуємо, що Сіверсько-Донецьким БУВР у грудні 2021 року планується проведення онлайн-семінарів для водокористувачів із висвітленням питань подачі Звітів через Портал, про що додатково буде зазначено на вебсайті Сіверсько-Донецького БУВР https://www.sdbuvr.gov.ua/ у розділах "Анонси" та "Державний облік водокористування".

Для отримання консультацій можна звернутись до відділу водних відносин та ведення водного кадастру Сіверсько-Донецького БУВР (м. Слов’янськ, вул. Торська, 35, тел. 095-290-24-14) та відділу водокористування Сіверсько-Донецького БУВР (с. Покровське Мангушського р-ну, вул. Худолія, 1, тел. 066-064-54-68).

"

Поділитися: