Анонси

"

Засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону

27 червня 2024 року об 11-00 у форматі відео-конференції відбудеться чергове онлайн-засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону щодо схвалення проєкту Плану управління річковим басейном Дону на період 2025-2030 рр. з урахуванням коментарів та пропозицій, висловлених під час громадських обговорень, перед поданням на затвердження до Кабінету Міністрів України.

Під час засідання згідно з Планом роботи басейнової ради на 2024 рік планується також розглянути питання про державний моніторинг масивів поверхневих вод у суббасейні р. Сіверський Донець у 2024 році.

До участі у засіданні та обговоренні питань порядку денного запрошуються члени басейнової ради та представники заінтересованих сторін Харківської, Донецької і Луганської областей.

Для отримання додаткової інформації звертайтесь до контактної особи: Анастасія Уствольська (066) 310-86-00, e-mail: sdbuvr@gmail.com. Технічна підтримка: Дмитро Котляров (050) 018-85-90. Акредитація ЗМІ: Юлія Киркач (050) 901-83-47.

"

Згідно з п.7 переліку платних послуг, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26.10.2011№1101, лабораторія моніторингу вод Східного регіону Сіверсько-Донецького БУВР має можливість виконувати вимірювання показників на договірній основі.

Лабораторія моніторингу вод Східного регіону на замовлення фізичних та юридичних осіб виконує вимірювання якості води і ґрунтів, а саме:

- визначення хімічного складу води, ґрунтів та донних відкладень за органічними та неорганічними показниками: мікроелементи (важкі метали), стійкі органічні забруднювачі, пестициди, інсектициди, біогенні, фізико-хімічні та сольові показники, феноли і нафтопродукти, тощо;

- визначення вмісту: рухомого фосфору/калію; азоту нітратного; органічної речовини (гумусу);

- визначення аніонно-катіонного складу води: загальна жорсткість, рН, мінералізація, карбонат-, гідрокарбонат-іони, хлорид-іон, сульфат-іон, кальцій, магній, натрій та ін.;

- визначення стану якості водного об’єкта (ставків) для паспортизації;

- аналіз підземної води (свердловини, колодязі).

Для замовлення досліджень звертайтесь за контактними телефонами:

(050) 863-34-75, (050) 849-72-20; а також на е-майл: sdbuvr@gmail.com.

Поділитися: