Заснування Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів відноситься до 1961 року, коли у місті Слов'янську була організована Державна водна інспекція по басейну Сіверського Дінця, покликана здійснювати контроль якісного стану водних об'єктів басейну, а також якісного складу стічних вод, що скидають підприємства у водні об'єкти, дотримання норм і вимог, що існували на той момент.
Місто Слов'янськ Донецької області для організації цієї служби було обрано не випадково: воно розташовано у безпосередній близькості від р.Сіверський Донець, приблизно в середній її течії, де знаходиться Райгородська гребля й бере початок канал Сіверський Донець – Донбас, і при цьому рівновіддалене від кордонів водозбірної площі басейнів р.Сіверський Донець і річок Приазов'я.
Прийдешній 2021-й рік для колективу Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів особливий – ЮВІЛЕЙНИЙ. Нам виповнюється 60 років.
![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/compressor/1200x960/inline-images/136961740_719842462006032_2135653894388552076_o_0.jpg?itok=wa39By0k)
![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/compressor/938x786/inline-images/post-2.-raygorodok_0.jpg?itok=VKkC5O5H)
![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/compressor/940x788/inline-images/145019765_731726704150941_1266504262608546536_n_0_0.jpg?itok=_V17xCZ0)
![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/compressor/940x788/inline-images/post-4.jpg?itok=wp6RkReT)
![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/compressor/1200x739/inline-images/sd-buvr-yubiley-1_1.jpg?itok=NNRJjB8B)