15-й творчий конкурс "Сіверський Донець - очима молоді" 2021

Творчий конкурс «Сіверський Донець – очима молоді» проводиться 15-й рік поспіль в рамках заходів з відзначення ДНЯ СІВЕРСЬКОГО ДІНЦЯ. Його організатори – Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів спільно з громадською організацією «Сіверський Донець – відродження» мають на меті, насамперед, еколого-патріотичне виховання дітей та молоді, формування екологічної самосвідомості та відповідальності юного покоління, а також підтримку екологічних ініціатив і творчого потенціалу, активізацію інтересу до системних спостережень та вивчення природи рідного краю.

ПОЛОЖЕННЯ про конкурс "Сіверський Донець - очима молоді"

ПОЛОЖЕННЯ про конкурс ''Сіверський Донець - очима молоді''

Тема 15-го творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» 2021 співзвучна інформаційній кампанії до Всесвітнього дня води 2021: «Цінність води для кожного з нас: ми дбаємо про воду – вода дбає про нас» і спрямована на формування щоденних звичок ЕКОсвідомого споживання води.

До участі в конкурсі «Сіверський Донець – очима молоді» запрошуються учні та студенти загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладів Харківської, Донецької та Луганської областей, а також їх наставники-освітяни.

Творчі роботи на Конкурс можна подати за такими номінаціями: 1) фотографія; 2) малюнок; 3) мотиваційна розробка (лепбук, плакат, буклет, презентація, відеоролик, тощо); 4) літературний твір (поезія, проза); 5) дослідницька робота; 6) виховний захід (для педагогів).

Оголошення про ПРИЙОМ ТВОРЧИХ РОБІТ на конкурс 2021Творчі роботи мають бути відповідно оформлені (див. Оголошення про ПРИЙОМ ТВОРЧИХ РОБІТ та Положення про КОНКУРС), подаються разом із супровідним листом від навчального закладу (див. Форму СУПРОВІДНОГО ЛИСТА від навчального закладу).

Форма СУПРОВІДНОГО ЛИСТА від навчального закладу 2021!!! Нагадуємо, що творчі роботи, які подаються на Конкурс, мають бути АВТОРСЬКІ, тобто з докладанням власних зусиль, а НЕ запозичені з мережі Інтернет (чи виконані іншою особою)! Викритий плагіат позбавляє права на участь у Конкурсі із внесенням учасника у «чорний список»!

Прийом творчих робіт на участь у 15-му конкурсі «Сіверський Донець – очима молоді» 2021 буде здійснюватись до 15 вересня 2021 року за адресою Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів: 84122, м. Слов’янськ, вул. Торська, 35; e-mail: konkurs.sdbuvr@gmail.com.

Інші розяснення щодо умов участі у 15-му творчому конкурсі «Сіверський Донець – очима молоді» 2021 можна отримати за телефоном контактної особи: (050) 901-83-47 (Юлія Киркач, секретар оргкомітету).

Пам'ятаймо: збереження природних багатств держави, зокрема водних ресурсів, та їх ощадливе споживання, дбайливе ставлення до водних обєктів є обов’язком кожної людини, громадянина і мешканця нашого вологодефіцитного регіону, особливо у час глобальних кліматичних змін та все більш відчутного маловоддя на сході України. Ми маємо вже сьогодні усвідомити, що вода є найціннішим ресурсом, без якого неможливе існування людської цивілізації, і зобов’язані користуватись водою відповідальніше, привчаючи до цього і юне покоління.

"

Випуск науково-популярного журналу "Водне господарство України" № 3-4, 2021

Номер присвячений дитячій творчості за темою збереження водних ресурсів.

На стор. 51-63 - творчі роботи учасників конкурсу "Сіверський Донець - очима молоді". На обкладинці - малюнок Настасії Полтавської (м. Лисичанськ), переможниці творчого конкурсу "Сіверський Донець - очима молоді" 2020.

"

ПІДСУМКИ 14-го творчого конкурсу "Сіверський Донець - очима молоді" 2020

Номінація "ДОСЛІДНИЦЬКІ РОБОТИ"

ПЕРЕМОЖЦІ у номінації "Дослідницькі роботи"

Номінація "ЛІТЕРАТУРНІ ТВОРИ"

ПЕРЕМОЖЦІ у номінації "Літературні твори"ПРИЗЕРИ у номінації "Літературні твори"Номінація "МАЛЮНКИ"

ПЕРЕМОЖЦІ у номінації "Малюнки"ПРИЗЕРИ у номінації "Малюнки"Номінація "МОТИВАЦІЙНІ РОЗРОБКИ"

ПЕРЕМОЖЦІ у номінації "Мотиваційні розробки"ПРИЗЕРИ у номінації "Мотиваційні розробки"Номінація "ФОТОГРАФІЇ"

ПЕРЕМОЖЦІ у номінації "Фотографії"ПРИЗЕРИ у номінації "Фотографії"Номінація "ВИХОВНІ ЗАХОДИ"ВІДЗНАКА у номінації "Виховні заходи"

"

Альманах творчих робіт конкурсу "Сіверський Донець – очима молоді"

Альманах представляє найвиразніші малюнки і фотографії, поетичні та прозові твори учасників нашого творчого конкурсу, обраних за темою: "Зробимо нашу річку чистою від пластику та фосфатів!"

Це видання побачило світ завдяки підтримці Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Поділитися: