Басейнова рада Сіверського Дінця та нижнього Дону розглянула проєкт Плану управління річковим басейном Дону

15 грудня у форматі відеоконференції відбулось чергове засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону.

До участі у заході долучились члени басейнової ради та представники заінтересованих сторін Харківської, Донецької та Луганської областей.

У фокусі уваги на часі – представлення результатів розроблення проєкту Плану управління річковим басейном Дону перед його оприлюдненням на сайті Міндовкілля для громадських обговорень.

Заступник начальника Сіверсько-Донецького БУВР Світлана Барабаш доповіла присутнім про кожен з 11-ти розділів ПУРБ Дону, окремо зупиняючись на розроблених та оновлених протягом 2023 року, та озвучила завдання на 2024 рік.

Зауважимо, що члени басейнової ради долучались до розгляду елементів ПУРБ Дону на всіх етапах його розроблення, починаючи з 2018 року, а надані пропозиції (зокрема і щодо експертної підтримки) були враховані при підготовці проєкту.

Також в ході засідання начальник лабораторії моніторингу вод Східного регіону Олена Лоткова ознайомила учасників засідання з результатами діагностичного, операційного і дослідницького моніторингу в 2023 році.

У підсумку члени басейнової ради розглянули проєкт плану роботи та завдання на 2024 рік.

Поділитися:
Аналіз досягнень та проблем водного сектору в Україні за підтримки ЄС
19.06.2024 19:49
У Києві завершився перший етап дводенного засідання Міжвідомчого керівного комітету Національного політичного діалогу з інтегрованого управління водними ресурсами в Україні, до участі в якому в…
27 червня – онлайн-засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону
14.06.2024 20:48
27 червня 2024 року об 11-00 у форматі відео-конференції відбудеться чергове онлайн-засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону щодо схвалення проєкту Плану управління річковим…
Фахівці Сіверсько-Донецького БУВР отримали Подяки Прем’єр-міністра України
14.06.2024 20:16
Подяки Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля отримали сьогодні три фахівчині Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів. За дорученням Голови Державного агентства водних ресурсів…