Басейнова рада Сіверського Дінця та нижнього Дону розглянула проєкт Плану управління річковим басейном Дону

15 грудня у форматі відеоконференції відбулось чергове засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону.

До участі у заході долучились члени басейнової ради та представники заінтересованих сторін Харківської, Донецької та Луганської областей.

У фокусі уваги на часі – представлення результатів розроблення проєкту Плану управління річковим басейном Дону перед його оприлюдненням на сайті Міндовкілля для громадських обговорень.

Заступник начальника Сіверсько-Донецького БУВР Світлана Барабаш доповіла присутнім про кожен з 11-ти розділів ПУРБ Дону, окремо зупиняючись на розроблених та оновлених протягом 2023 року, та озвучила завдання на 2024 рік.

Зауважимо, що члени басейнової ради долучались до розгляду елементів ПУРБ Дону на всіх етапах його розроблення, починаючи з 2018 року, а надані пропозиції (зокрема і щодо експертної підтримки) були враховані при підготовці проєкту.

Також в ході засідання начальник лабораторії моніторингу вод Східного регіону Олена Лоткова ознайомила учасників засідання з результатами діагностичного, операційного і дослідницького моніторингу в 2023 році.

У підсумку члени басейнової ради розглянули проєкт плану роботи та завдання на 2024 рік.

Поділитися:
Якісний стан водних об’єктів суббасейну Сіверського Дінця у січні 2024 року
20.02.2024 17:23
Лабораторія моніторингу вод Східного регіону Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів продовжує виконання моніторингу поверхневих вод у суббасейні Сіверського Дінця району…
Наслідки військової агресії рф на Харківщині на контролі
16.02.2024 19:16
Внаслідок військової агресії рф вечері 9 лютого на Харківщині відбулось потрапляння нафтопродуктів у річку Немишля і далі за течією в річку Лопань, ліву притоку річки Уди, про що 11 лютого повідомили…
Публічний звіт про результати діяльності Держводагентства за 2023 рік
15.02.2024 18:17
15 лютого в пресцентрі Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» відбулась пресконференція Голови Держводагентства Михайла Янчука. Новий очільник водогосподарської галузі…