Запобігання корупції

Антикорупційна програма Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів

завантажити

План заходів щодо запобігання корупції в Сіверсько-Донецькому БУВР на 2024 рік

завантажити

Повідомити про корупцію

Повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» (докладніше) стосовно керівників та фахівців Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів можна надіслати на e-mail: sd@sdbuvr.gov.ua (цілодобово) або за телефоном: (0626) 62-16-05 (у робочий час щодня, крім вихідних).

Відповідне повідомлення має містити інформацію про конкретну особу та фактичні дані, які можуть бути перевірені, та бути підкріплене доказами. Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

Зразок «Повідомлення про корупцію»* (завантажити)

Особи, які надають допомогу в запобіганні та протидії корупції (викривачі), перебувають під захистом держави, право на захист у особи виникає у зв’язку з повідомленням нею про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» іншою особою.

Всі повідомлення про корупційні правопорушення розглядаються Уповноваженим з антикорупційної діяльності Сіверсько-Донецького БУВР та передаються працівникам Національного агентства з питань запобігання корупції згідно з вимогами законодавства.

Примітка: *Інформація про корупційне або пов'язане з корупцією правопорушення, інше порушення Закону України «Про запобігання корупції».

Поділитися: