Відео

4.10.2022 - Одеська регіональна організація Національної спілки журналістів України

Лауреатами XXIII загальнонаціонального конкурсу «Українська мова — мова єднання» цього року стали організатори та учасники творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді».

Докладніше за посиланням.

01.12.2021 - Телебачення Слов'янська – С-плюс

30.11.2021 - Телебачення Слов'янська – С-плюс

ВІДЕО на згадку про ЮВІЛЕЙ

Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів урочисто відзначило свій 60-річний ЮВІЛЕЙ! Масштабні святкування, приурочені до Дня працівників водного господарства, пройшли на початку червня у візит-центрі Регіонального ландшафтного парку «Краматорський».

Цього дня колектив басейнового управління приймав теплі вітання й почесні нагороди від Держводагентства, Донецької облдержадміністрації, центральних органів влади і місцевого самоврядування, а також інших відомств, з якими нас пов’язує тісна і плідна співпраця. Найприємніші миттєвості свята залишились на фото та відео… А ювілейний рік триває… Попереду – 15-й ювілейний День Сіверського Дінця, що офіційно відзначається 21 вересня.

"

Молодь Луганщини за чистий Сіверський Донець

Талановиті борці за екологію сьогодні отримали нагороди за кращі роботи в конкурсі «Сіверський Донець – очима молоді».

Організатори конкурсу, а також координатор проєкту ОБСЄ в Україні та представництва дитячого фонду ООН особисто привітали з пів сотні переможців та призерів із Луганщини. Чим діти та підлітки нашої області підкорили журі, бачила Вікторія Атаманитчева.

"

Сіверсько-Донецьке БУВР відзначило ювілей

Цього року Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів відзначає 60-річний ювілей. Святкування приурочили до професійного свята - Дня працівників водного господарства України

Урочистості пройшли в Регіональному ландшафтному парку «Краматорський».

Колектив управління вітали представники органів влади і місцевого самоврядування, колеги з інших водогосподарських організацій та фахівці різних відомств, які співпрацюють із Сіверсько-Донецьким БУВРом.

Ювілей - імпульс до розвитку!

"

22 березня до Дня води у Сіверсько-Донецькому басейновому управління водних ресурсів провели підсумкове засідання конкурсної комісії із визначення переможців нашого творчого конкурсу на тему: «Зміни своє МАЙБУТНЄ – про ВОДУ дбай сьогодні!».

Всесвітній день води: «Цінність води для кожного з нас»

Лабораторія моніторингу вод Східного регіону

Відкрито оновлену сучасну лабораторію моніторингу вод у Слов'янську. З початку 2019 року саме в басейні Сіверського Дінця уперше серед річкових басейнів України було розпочато за новим законодавством та європейськими вимогами виконання діагностичного моніторингу у 34 точках на 25 масивах поверхневих вод.

Сіверський Донець у вишиванці: змінюючи себе, ти змінюєш Світ

Сіверський Донець. Діагностичний моніторинг (2019)

Кліп на пісню "Гімн Сіверському Дінцю"

Поділитися: