Держводагентство працює над впровадженням політики безбар’єрності у водогосподарській галузі

Питання безбар’єрності – у фокусі уваги учасників тренінгу для працівників водогосподарської галузі, проведеного в Держводагентстві Русланою Величко-Трифонюк – заступницею Міністра у справах ветеранів України з питань європейської інтеграції, до учсті в якому в режимі онлайн долучились і фахівці Сіверсько-Донецького БУВР.

Зі вступним словом до учасників заходу звернувся Голова Держводагентства Михайло Янчук та висловив подяку заступниці Міністра за проведення заходу.

Безбар’єрність – це важливий принцип, спрямований на створення доступного та інклюзивного середовища для всіх людей, незалежно від їхніх фізичних, психічних, вікових чи інших особливостей.

За словами Михайла Янчука, створення доступного та комфортного середовища, рівних можливостей для всіх є важливим напрямком розвитку Держводагентства.

Держводагентство вже має деякий прогрес щодо впровадження інформаційної та цифрової безбар’єрності. На часі активне впровадження соціальної, економічної та фізичної безбар’єрності.

В умовах повномасштабної війни питання безар’єрності набуло ще вагомішого значення. Серед працівників Держводагентства та водогосподарських організацій є військовослужбовці, волонтери, члени сімей ветеранів та загиблих Захисників України.

«Інклюзія у ветеранській політиці є ключовим елементом успішної реінтеграції ветеранів у цивільне життя. Важливо створювати умови, що дозволяють кожному ветерану, незалежно від фізичних чи психологічних травм, знайти своє місце в суспільстві. Повернення ветеранів на робочі місця повинно враховувати їхні потреби і забезпечувати індивідуальний підхід до адаптації, навчання новим навичкам та надання психологічної підтримки. Роль держави та роботодавців полягає в тому, щоб підтримувати ці ініціативи, сприяти створенню інклюзивного середовища, де ветерани відчувають свою цінність і можливість будувати майбутнє», - наголосила заступниця Міністра у справах ветеранів України з питань європейської інтеграції Руслана Величко-Трифонюк.

За результатами тренінгу серед працівників водогосподарської галузі буде проведено анонімне анкетування з метою визначення рівня обізнаності щодо політики безбар’єрності та дотримання принципів недискримінації на робочих місцях.

Поділитися:

Міндовкілля: Понад 1,5 тисячі заходів та близько 8 млрд євро – саме стільки потрібно Україні для реалізації дев’яти Планів управління річковими басейнами
04.04.2025 10:10
«За останні роки українці як ніхто розуміють цінність води. Зневоднений Крим, зруйнувані два найбільші зрошувальні канали Європи – Північно-Кримський й Головний Каховський. Підрив Каховської ГЕС та…
Держводагентство: «Кожна краплина має значення!» ЕКОпросвітницькі заходи водогосподарських організацій 2025
31.03.2025 11:43
Всесвітній день води цьогоріч Україна вчетверте відзначила в умовах нищівної російської агресії, яка спричинила справжній екоцид на нашій території. Тому збереження водних ресурсів для українців –…
Вода у вогні війни: експерти про наслідки руйнування водної інфраструктури
27.03.2025 11:17
Вода – це життя, але ворог використовує її як зброю, і мільйони українців позбавлені доступу до цього життєво важливого ресурсу. Ворог свідомо знищує гідротехнічні споруди, залишаючи людей без питної…