Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів

Фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів презентували здобутки

Фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів презентували здобутки на профільній виставці в Києві. "Aqua Ukraine" – захід, який проходить щорічно. Але в якості повноправного учасника басейнове управління виставляло свої здобутки уперше. Розповідали про сучасну лабораторію та моніторинг вод за європейськими вимогами.

Про це повідомляє телеканал «С-плюс».

У Слов’янську впроваджують сучасний моніторинг води європейського рівня. Лабораторію моніторингу вод Східного регіону відкрили на базі Сіверсько-Донецького басейнового управління,навесні минулого року. Нещодавно її досягнення презентували на профільній виставці "Aqua Ukraine" в Києві.

За ініціативою Держводагенства в приміщеннях лабораторії зробили капітальний ремонт, аби створити належні умови для розміщення та експлуатації нового лабораторного обладнання.

Сергій Трофанчук: про досягнення Сіверсько-Донецького БУВР за останні 7 років

Завдяки сучасному лабораторному обладнанню значно збільшився перелік показників для вимірювань забруднюючих речовин. За рахунок Донецького обласного фонду охорони навколишнього природного середовища отримали основне та допоміжне лабораторне обладнання, лабораторні меблі та оргтехніку на суму близько 14 мільйонів гривень.

Також отримали обладнання для пробопідготовки та підвищення чутливості методів вимірювання у рамках проєкту Координатора проектів ОБСЄ в Україні та в рамках Меморандуму про взаєморозуміння, підписаного між Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Державним агентством водних ресурсів України.

Загалом в Україні працюють чотири сучасних лабораторних центри: окрім Слов’янська, в Івано-Франківську, Вишгороді та Одесі.

Лабораторія в Слов’янську в наступному році має намір атестуватися за міжнародною сертифікацією.

Створення таких центрів та їх сучасне обладнання – реалізація європейського підходу до моніторингу вод. Фахівці кажуть, це Євроінтеграція в дії.

Презентуємо лабораторію моніторингу вод Східного регіону на Міжнародній виставці «AQUA UKRAINE 2021»

Поділитися:
Успішно підвищуємо кваліфікацію заради доброго стану вод
17.05.2022 08:11
Сертифікати про успішне проходження навчання з курсу «Плани управління річковим басейном» отримали начальник та профільні фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів. …
Міндовкілля: стратегія водного сектора на воєнний та відбудовний період
07.05.2022 19:40
Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець обговорив з в.о. голови Держводагентства Олексієм Кузьменковим стратегічний план робіт на воєнний та відбудовний період для…
Уряд схвалив законопроєкт, який спрощує адмінпроцедури у водогосподарській сфері
03.05.2022 13:22
Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 29 квітня підтримав законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції господарської діяльності у сфері розвитку…