Чергова робоча зустріч фахівців лабораторій Держводагентства відбулась у м. Одеса

26 січня фахівці лабораторії моніторингу вод Східного регіону Сіверсько-Донецького БУВР узяли участь у виїзній робочій зустрічі колег з питань функціонування лабораторій Держводагентства.

З вітальним словом до учасників звернувся Іван Кічук, заступник начальника БУВР річок Причорномор'я та Нижнього Дунаю, на базі якого у м. Одеса і проходила робоча зустріч.

Провідні фахівці лабораторій моніторингу вод Південного та Північного, Західного та Східного регіонів обговорили методики визначення фізико-хімічних показників з використанням тестових наборів та результати валідацій цих методик, а також обмінялися досвідом з підготовки до акредитації лабораторій за стандартами ISO 17025:2019.

На завершення заходу начальниця лабораторії моніторингу вод Південного регіону Марина Літвінова провела для колег з інших регіонів екскурсію лабораторією.

Нагадаємо, що це вже третя із запланованої низки зустрічей фахівців чотирьох базових лабораторій Держводагентства – Північного, Західного, Східного та Південного регіонів, що проводяться на виконання рішень Протоколу робочої наради Держводагентства від 21.06.2023.

Перша зустріч відбулась 15 вересня у м. Вишгород на базі Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ і лабораторії моніторингу вод Північного регіону, а друга – 17 листопада у м. Івано-Франківськ на базі Дністровського БУВР та лабораторії моніторингу вод Західного регіону.

Поділитися:
Онлайн-семінар: Кількісне планування управління водними ресурсами в східних країнах-партнерах
08.07.2024 19:09
8 липня начальник та фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів узяли участь в онлайн-семінарі на тему кількісного планування управління водними ресурсами у східних країнах…
Продовжуємо допомагати силам оборони Донеччини
05.07.2024 15:32
Напередодні десятої річниці звільнення Слов’янська і Краматорська від проросійських терористів силам оборони Донеччини передано чергову партію «їжаків». Спеціальні шипи з арматури і металу,…
Відзначаємо десяту річницю звільнення Слов’янська від проросійських терористів
05.07.2024 14:13
5 липня 2024 року виповнилось 10 років з того пам’ятного дня, коли жовто-блакитний національний прапор знов замайорів над Слов’янськом. Після понад двомісячної окупації російськими найманцями і…