Чергова робоча зустріч фахівців лабораторій Держводагентства відбулась у м. Одеса

26 січня фахівці лабораторії моніторингу вод Східного регіону Сіверсько-Донецького БУВР узяли участь у виїзній робочій зустрічі колег з питань функціонування лабораторій Держводагентства.

З вітальним словом до учасників звернувся Іван Кічук, заступник начальника БУВР річок Причорномор'я та Нижнього Дунаю, на базі якого у м. Одеса і проходила робоча зустріч.

Провідні фахівці лабораторій моніторингу вод Південного та Північного, Західного та Східного регіонів обговорили методики визначення фізико-хімічних показників з використанням тестових наборів та результати валідацій цих методик, а також обмінялися досвідом з підготовки до акредитації лабораторій за стандартами ISO 17025:2019.

На завершення заходу начальниця лабораторії моніторингу вод Південного регіону Марина Літвінова провела для колег з інших регіонів екскурсію лабораторією.

Нагадаємо, що це вже третя із запланованої низки зустрічей фахівців чотирьох базових лабораторій Держводагентства – Північного, Західного, Східного та Південного регіонів, що проводяться на виконання рішень Протоколу робочої наради Держводагентства від 21.06.2023.

Перша зустріч відбулась 15 вересня у м. Вишгород на базі Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ і лабораторії моніторингу вод Північного регіону, а друга – 17 листопада у м. Івано-Франківськ на базі Дністровського БУВР та лабораторії моніторингу вод Західного регіону.

Поділитися:
Якісний стан водних об’єктів суббасейну Сіверського Дінця у січні 2024 року
20.02.2024 17:23
Лабораторія моніторингу вод Східного регіону Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів продовжує виконання моніторингу поверхневих вод у суббасейні Сіверського Дінця району…
Наслідки військової агресії рф на Харківщині на контролі
16.02.2024 19:16
Внаслідок військової агресії рф вечері 9 лютого на Харківщині відбулось потрапляння нафтопродуктів у річку Немишля і далі за течією в річку Лопань, ліву притоку річки Уди, про що 11 лютого повідомили…
Публічний звіт про результати діяльності Держводагентства за 2023 рік
15.02.2024 18:17
15 лютого в пресцентрі Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» відбулась пресконференція Голови Держводагентства Михайла Янчука. Новий очільник водогосподарської галузі…