Чергова робоча зустріч фахівців лабораторій Держводагентства відбулась в Івано-Франківську

17 листопада начальник та провідні хіміки лабораторії моніторингу вод Східного регіону Сіверсько-Донецького БУВР узяли участь у виїзній робочій зустрічі фахівців лабораторій системи Держводагентства.

Це вже друга із запланованої низки зустрічей фахівців чотирьох базових лабораторій Держводагентства – Північного, Західного, Східного та Південного регіонів, що проводяться на виконання рішень Протоколу робочої наради Держводагентства від 21.06.2023 з питань функціонування та підготовки до акредитації лабораторій моніторингу вод.

Нагадаємо, що перша зустріч в якості виїзної робочої наради Держводагентства відбулась 15 вересня у м. Вишгород на базі Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ і лабораторії моніторингу вод Північного регіону.

Цього разу фахівці лабораторій Держводагентства зустрілись у м. Івано-Франківськ на базі Дністровського басейнового управління водних ресурсів та лабораторії моніторингу вод Західного регіону.

Учасники зустрічі обговорили питання методики визначення у пробах поверхневих вод загального азоту за К’єльдалем та загального фосфору. Також фахівці лабораторій обмінялися практичним досвідом у проведенні хроматографічних випробувань та підготовки до акредитації згідно з ДСТУ ISO 17025:2019.

На завершення зустрічі начальниця лабораторії моніторингу вод Західного регіону Марія Засідко провела для колег з інших регіонів екскурсію лабораторією.

Поділитися:
15 грудня – онлайн-засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону
04.12.2023 17:09
15 грудня 2023 року відбудеться чергове засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону, яке проводитиметься у форматі відеоконференції в режимі онлайн. Під час засідання планується…
Міжнародний семінар «Адаптація природних парків України в умовах військових дій»
01.12.2023 18:02
1 грудня начальник та фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів долучились до участі в режимі онлайн у Міжнародному семінарі на тему: «Адаптація природних парків України в…
«Е-моніторинг»: цифровізація у дії
30.11.2023 17:21
29 листопада начальник та фахівці лабораторії моніторингу вод Східного регіону Сіверсько-Донецького БУВР узяли участь в онлайн-зустрічі, організованій Держводагентством з питань розроблення та…