Анонси

До уваги водокористувачів!

Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів інформує:

До Порядку ведення державного обліку водокористування, затвердженого наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 16.03.2015 № 78, ЗАТВЕРДЖЕНО ЗМІНИ наказом Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України від 18.12.2020 № 375 «Про затвердження Змін до Порядку ведення державного обліку водокористування та Порядку функціонування модуля «Подання звіту про використання води в електронній формі» Порталу електронних послуг Державного агентства водних ресурсів України».

Відповідно до змін, подання водокористувачами звітів за 2021 рік буде здійснюватись в електронній формі через Єдиний державний вебпортал електронних послуг «Портал дія» або Портал електронних послуг Державного агентства водних ресурсів України за посиланням: e-services.davr.gov.ua.

Змінено критерії подачі звітності: у відповідності до пункту п.1.5 Порядку, звіти державного обліку водокористування надаються водокористувачами які здійснюють діяльність, пов’язану із забором та/або використанням води, скиданням зворотних (стічних) вод та забруднюючих речовин в об’ємі 5 м3 води на добу.

Більш детально зі змінами до Порядку можна ознайомитись за посиланням: zakon.rada.gov.ua.

КОНКУРС
«Зміни своє МАЙБУТНЄ – про ВОДУ дбай сьогодні!»

Прийом творчих робіт на конкурс "Сіверський Донець – очима молоді" 2020 завершено.

Сподіваємось, що всі охочі встигли подати на наш конкурс свої малюнки, фотографії, поетичні та прозові твори, мотиваційні розробки та дослідницькі роботи, а також виховні заходи (окрема номінація для педагогів). Після завершення реєстрації надані роботи буде представлено на розгляд конкурсної комісії.

Про підсумки конкурсу, а також дату і місце проведення нагородження буде повідомлено додатково. Слідкуйте за анонсами на нашому сайті.

Нагадаємо, що головним меседжем 14-го творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» 2020, який щороку проводить Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів спільно з громадською організацією «Сіверський Донець – відродження», є слоган: «Зміни своє МАЙБУТНЄ – про ВОДУ дбай сьогодні!».

Кожен з нас вже сьогодні має усвідомити, що ВОДА є найціннішим ресурсом, без якого неможливе існування цивілізації на планеті Земля, і від наших щоденних дій залежить, яке МАЙБУТНЄ ми обираємо для себе і своїх дітей. Катастрофічні зміни клімату та екологічний стан водних ресурсів нерозривно пов’язані між собою, і кожен щодня обирає, прискорити чи уповільнити ці процеси.

До участі в конкурсі було запрошено учнів та студентів Донецької, Харківської та Луганської областей, а також їх викладачів, які готові докласти власних зусиль заради змін на краще, адже СВОЄ МАЙБУТНЄ МИ ОБИРАЄМО ВЖЕ СЬОГОДНІ!!!

Ваші творчі здобутки – яскраві малюнки, спостереження у фотографіях, захоплюючі поетичні й прозові твори, ефектні мотиваційні розробки та аналітичні дослідницькі роботи – стануть вагомим внеском у справу очищення наших водойм від шкідливого пластику (докладніше) та небезпечних фосфатів (докладніше)!!!

Нова категорія творчих робіт – виховні заходи – відтепер надає можливість і педагогам поділитись своїми творчими здобутками у спільній справі формування ЕКО-свідомості юного покоління!

Єднаємось в ЕКО-спільноту, що любить, шанує і піклується про водні ресурси басейну Сіверського Дінця – головної водної артерії сходу України!

Умови конкурсу.


Положення конкурсу (завантажити)
Супровідний лист від навчального закладу (завантажити)

Молодь Придінців’я – ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ!

Бути ЕКО-відповідальним + дбати про ВОДУ => змінювати МАЙБУТНЄ!

ЗРОБИМО наші водойми ЧИСТИМИ від ПЛАСТИКУ та ФОСФАТІВ!

* * *

А за ПІДТРИМКУ 13-го творчого конкурсу "Сіверський Донець – очима молоді" 2019 ми щиро ВДЯЧНІ:

  • Донецькій обласній державній адміністрації і Департаменту екології та природних ресурсів, що вже п'ятий рік поспіль підтримують екологічні громадські заходи в рамках Дня Сіверського Дінця!
  • Представництву Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Координатору проєктів ОБСЄ в Україні, які вже другий рік поспіль надають чудові ЕКО-подарунки для призерів та переможців конкурсу!
  • Авторській художньо-керамічній майстерні "Український гончарний посуд" за екологічні вироби з червоної глини для створення юними художниками авторських ексклюзивних шедеврів!

Завдяки Вам конкурс живе, а молодь сходу України стає все більш ЕКО-свідомою та ЕКО-відповідальною!

***********************************************************************************************************************

24 грудня 2019 року в залі засідань Луганської обласної державної адміністрації відбулось НАГОРОДЖЕННЯ переможців та призерів по ЛУГАНСЬКІЙ області: (докладніше про це у розділі "Новини").

Перелік ПЕРЕМОЖЦІВ по Луганській області (завантажити)

Перелік ПРИЗЕРІВ по Луганській області (завантажити)

***********************************************************************************************************************

18 грудня 2019 року в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів відбулось НАГОРОДЖЕННЯ переможців та призерів по ДОНЕЦЬКІЙ області: (докладніше про це у розділі "Новини").

Перелік ПЕРЕМОЖЦІВ по Донецькій області (завантажити)

Перелік ПРИЗЕРІВ по Донецькій області (завантажити)

***********************************************************************************************************************

4 грудня 2019 року в галереї Інформаційно-виставкового центру "БУЗОК" (м. Харків, вул. Сумська, 25) відбулось НАГОРОДЖЕННЯ переможців та призерів по ХАРКІВСЬКІЙ області: (докладніше про це у розділі "Новини").

Перелік ПЕРЕМОЖЦІВ по Харківській області (завантажити)

Перелік ПРИЗЕРІВ по Харківській області (завантажити)