5 березня фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів долучились онлайн до участі у навчанні, організованому Центром підвищення кваліфікації працівників водного господарства.
Тему «Проблеми глобальних водних ресурсів. Водні ресурси і водокористування в Європі та Україні» розкрив слухачам Василь Гребінь, доктор географічних наук, професор, завідувач кафедри гідрології та гідроекології географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
В ході лекції розглядались основні засади водної політики, управління водними ресурсами та їх використання у світі та ЄС, а також адаптації європейських нормативів у водній сфері України.
![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/compressor/1200x721/inline-images/2024-03-05-1.jpg?itok=ih055MXP)