8 лютого відбулась онлайн-нарада Голови Держводагентства Михайла Янчука з керівниками водогосподарських організацій, в якій узяв участь і начальник Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів Сергій Трофанчук.
![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/compressor/1200x701/inline-images/2024-02-08-narada-davr_0.jpg?itok=7_xg9QVQ)
Під час наради обговорили питання порядку денного щодо стану виконання доручень Голови Держводагентства, ведення державного обліку водокористування і приймання звітності про використання води за 2023 рік, погашення кредиторської заборгованості тощо.