Лабораторія моніторингу вод Східного регіону Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів продовжує виконання моніторингу поверхневих вод у суббасейні Сіверського Дінця району басейну річки Дон в тих пунктах, де це дозволяє оперативна військова ситуація.
![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/compressor/1200x675/inline-images/_%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B8%20%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1.png?itok=QAIcBZLj)
На слайді представлені дані щодо якісного стану водних об’єктів за результатами моніторингу поверхневих вод у березні 2023 року.
![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/compressor/1040x720/inline-images/%D0%A1%D0%BB%D0%B0%D0%B9%D0%B4%20%D0%B7%D0%B0%20%D0%91%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B5%D0%BD%D1%8C%202023.png?itok=qVGrZjJq)