Лабораторія моніторингу вод Східного регіону Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів продовжує виконання моніторингу поверхневих вод у суббасейні Сіверського Дінця району басейну річки Дон в тих пунктах, де це дозволяє оперативна військова ситуація.
___________________________________________
На слайді представлено дані щодо якісного стану водних об’єктів за результатами моніторингу поверхневих вод у лютому 2023 року.
![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/compressor/1040x720/inline-images/%D0%A1%D0%BB%D0%B0%D0%B9%D0%B4%20%D0%B7%D0%B0%20%D0%9B%D1%8E%D1%82%D0%B8%D0%B9%202023.png?itok=h0JS1MDi)