![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/1200x1200m/public/news_images/2019-04-19_1.jpg?itok=WhpX8TLY)
Протягом кількох років Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів тримається в лідерах міського огляду-конкурсу з охорони праці. І три роки поспіль бере першість в оглядовій групі «Невиробнича сфера».
Понад сто підприємств, установ та організацій Слов’янська щороку демонструють свою систему охорони праці, створення безпечних і здорових умов для працівників.
Оглядова комісія відзначає високі показники і належний рівень стану охорони праці в басейновому управлінні та вже втретє присуджує нам І місце!
Вітаємо весь колектив Сіверсько-Донецького БУВР! Так тримати!