![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/1200x1200m/public/default_images/no-image-full.png?itok=5TdKaXsf)
Впровадження європейських стандартів з управління водними ресурсами шляхом реалізації Плану управління річковим басейном має на меті досягнення «доброго» екологічного стану водних об’єктів. Одним із найважливіших етапів розробки Плану є здійснення діагностичного моніторингу масивів поверхневих вод.
В районі басейну річки Дон такий моніторинг було запроваджено Сіверсько-Донецьким басейновим управлінням водних ресурсів з початку 2019 року на 24 масивах поверхневих вод у 33 моніторингових створах.
За результатами оцінки хімічного стану в І кварталі 2019 року всі 24 масиви поверхневих вод за вмістом важких металів відносяться до II класу «недосягнення доброго».
Докладніше: завантажити інформацію
Результати діагностичного моніторингу стануть підґрунтям для здійснення оцінки екологічного стану масивів поверхневих вод, на основі якої буде розроблено програму заходів для досягнення «доброго» екологічного стану водних об’єктів.
![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/compressor/1020x722/inline-images/2019-05-15.jpg?itok=lr7elgHM)