![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/1200x1200m/public/news_images/2019-09-17.jpg?itok=tZWK-ER9)
Завдяки підтримці Державного агентства водних ресурсів України проходить планове оновлення обладнання та колісної техніки структурних підрозділів.
Так, 16 вересня 2019 року до Маріупольського міжрайонного управління водного господарства Сіверсько-Донецького БУВР прибув новий екскаватор-навантажувач MST M542, придбаний за кошти Державного фонду розвитку водного господарства Держводагентства.
Наступного дня ключі від нового екскаватора для подальшої ефективної роботи в урочистій атмосфері вручив машиністу екскаватора 5 розряду Костянтину Кірієнку в.о. начальника Маріупольського МУВГ Олег Капленко.
Експлуатація техніки нового покоління допоможе зменшити витрати на придбання паливно-мастильних матеріалів, а європейські екологічні стандарти двигуна зменшать навантаження на оточуюче середовище. Висока маневреність екскаватора-навантажувача MST M542 та сучасне навісне обладнання відкривають можливості для широкого спектру надання платних послуг.