Басейнова рада річок Приазов’я відбулась за участі фахівців Сіверсько-Донецького БУВР

Басейнова рада річок Приазов’я 17 грудня 2019 року відбулась за участі фахівців Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів, які долучились до участі у засіданні в режимі скайп-зв’язку.

Окрему увагу члени басейнової ради приділили питанню оцінки антропогенних впливів на якісний стан поверхневих вод в басейні річки Кальміус на території Донецької області з урахуванням впливу з неконтрольованої території, про що учасників засідання проінформувала заступник начальника Сіверсько-Донецького БУВР Наталія Білоцерківська.

Присутніх було також ознайомлено з основними тенденціями змін клімату та особливостями їх впливу на водні ресурси басейну Приазов’я. Основну ж увагу члени басейнової ради приділили етапам розробки елементів Плану управління басейну річок Приазов’я та екологічним проблемам Утлюкського лиману.

На завершення учасники засідання заслухали звіт робочої групи щодо проблем басейну річки Молочної та Молочного лиману та визначились із планом роботи басейнової ради на 2020 рік (докладніше – на сайті Держводагентства).

Поділитися:

Держводагентство: На сході країни, попри близькість фронту, триває важлива робота із захисту та моніторингу водних ресурсів України
16.04.2025 17:35
У ході робочого візиту на Донеччину Голова Державного агентства водних ресурсів України Ігор Гопчак та заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з питань цифрового…
Міндовкілля та Держводагентство здійснили робочий візит на Донеччину: контроль водної безпеки прифронтового регіону
16.04.2025 17:10
Заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Сергій Власенко спільно з головою Державного агентства водних ресурсів України Ігорем Гопчаком відвідали Донеччину з робочим візитом,…
Міндовкілля: Понад 1,5 тисячі заходів та близько 8 млрд євро – саме стільки потрібно Україні для реалізації дев’яти Планів управління річковими басейнами
04.04.2025 10:10
«За останні роки українці як ніхто розуміють цінність води. Зневоднений Крим, зруйнувані два найбільші зрошувальні канали Європи – Північно-Кримський й Головний Каховський. Підрив Каховської ГЕС та…