![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/1200x1200m/public/news_images/2019-12-18_2.jpg?itok=mcempugc)
Напередодні Дня Святого Миколая 18 грудня 2019 року в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів за сприяння Державного агентства водних ресурсів України відбулось нагородження переможців та призерів 13-го творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» (по Донецькій області).
Понад 800 конкурсних робіт від 100 навчальних закладів було подано цього року до розгляду журі, з них 382 роботи від 55 навчальних закладів саме з Донеччини. І вже серед них експертною комісією було обрано для нагородження по Донецькій області 47 ПЕРЕМОЖЦІВ (завантажити) та 65 ПРИЗЕРІВ (завантажити)
У конференц-залі басейнового управління для юних друзів Сіверського Дінця заздалегідь було приготовано іменні дипломи та пам’ятні подарунки – флеш-карти від Донецької обласної державної адміністрації, яка вже 5-й рік поспіль підтримує заходи в рамках Дня Сіверського Дінця; ЕКО-пляшки та ЕКО-торбинки від Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Координатора проєктів ОБСЄ в Україні; інформаційні матеріали від Регіональних ландшафтних парків «Краматорський» і «Клебан-Бик», а також відділення «Крейдова Флора» Українського степового природного заповідника НАН України; ЕКО-посуд з червоної глини для створення ексклюзивних шедеврів від Авторської художньо-керамічної майстерні «Український гончарний посуд» та керамічні мишенята (символ наступного року) ручної роботи від майстрині гончарної справи, художника Наталії Калініної.
![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/compressor/1020x180/inline-images/2019-12-18_1.jpg?itok=EVG8dbnp)
Учасники конкурсу та їх викладачі мали можливість не тільки отримати заслужені нагороди, а й побачити свої творчі роботи на виставці, що була оформлена в холі басейнового управління, оцінити свій рівень виконання у порівнянні з переможцями, почути приємні слова визнання та побажань на майбутнє від почесних гостей з Міністерства енергетики та захисту довкілля України, Донецької обласної державної адміністрації, Координатора проєктів ОБСЄ в Україні...
![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/compressor/1020x180/inline-images/2019-12-18_3.jpg?itok=7_FNAtx4)
Організатори конкурсу вдячні всім, хто долучився до цієї важливої справи – збереження водних ресурсів басейну Сіверського Дінця, зробив свій творчий внесок у досягнення доброї якості вод за європейськими стандартами, а також усім, хто завітав сьогодні на наше свято, щоб підтримати талановиту молодь Придінців’я (відеорепортажі на телеканалах "С-плюс", "UA:ДОНБАС").