![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/1200x1200m/public/news_images/2020-03-23.jpg?itok=2OQkJEbX)
Фахівці басейнової лабораторії моніторингу вод та ґрунтів Сіверсько-Донецького БУВР продовжують моніторингові дослідження поверхневих вод у суббасейні Сіверського Дінця за Програмою державного моніторингу вод на 2020 рік.
23 березня було здійснено відбір проб води на виконання пріоритетних та специфічних показників у суббасейні Сіверського Дінця в 4-х створах по Донецькій області:
![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/compressor/1020x180/inline-images/2020-03-23_3.jpg?itok=yqzHiOwm)
- р. Сіверський Донець, с. Крива Лука;
![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/compressor/1020x180/inline-images/2020-03-23_4.jpg?itok=0xe3e8NX)
- р. Сіверський Донець, нижче впадіння р. Бахмутка;
![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/compressor/1020x180/inline-images/2020-03-23_5.jpg?itok=TF8ytkQy)
- р. Бахмутка, вище м. Бахмут;
![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/compressor/1020x180/inline-images/2020-03-23_6.jpg?itok=Elgx9BS6)
- р. Бахмутка, гирло, с. Дронівка.
Доставка фахівців лабораторії до місць відбору проб здійснюється на автомобілі Mitsubishi L200, придбаному за кошти державного фонду розвитку водного господарства та спецфонду Сіверсько-Донецького БУВР для моніторингових виїздів по бездоріжжю за будь-яких погодних умов.
Дані досліджень басейнової лабораторії моніторингу вод та ґрунтів за Програмою державного моніторингу вод у суббасейні Сіверського Дінця доступні для всіх у відкритому доступі на онлайн-ресурсі Держводагентства «Моніторинг та екологічна оцінка водних ресурсів України» (перейти за посиланням).