Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Донецької області за державним замовленням було організоване функціональне навчання осіб керівного складу, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів з питань цивільного захисту.
Від Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів підвищення кваліфікації цільового призначення та перевірку знань у сфері цивільного захисту пройшов начальник управління Сергій Трофанчук.
З 17 по 20 березня слухачі опрацювали навчальний курс за категорією: «Керівники структурних підрозділів місцевих органів виконавчої влади, інших органів державної влади, органів місцевого самоврядування, які забезпечують у межах законодавства виконання завдань цивільного захисту у певній сфері суспільного життя».
За підсумками навчання та успішного виконання тестових завдань начальник Сіверсько-Донецького БУВР отримав відповідне посвідчення Державної служби з надзвичайних ситуацій.