Лабораторія моніторингу вод Східного регіону Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів продовжує виконання моніторингу поверхневих вод у суббасейні Сіверського Дінця району басейну річки Дон в тих пунктах, де це дозволяє оперативна військова ситуація.
На слайді представлені дані щодо якісного стану водних об’єктів за результатами моніторингу поверхневих вод у вересні 2023 року.
В місцях питних водозаборів концентрації показників в межах середньобагаторічних значень.
![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/compressor/1200x831/inline-images/slayd-za-veresen-2023-2_0.jpg?itok=nloaDCF8)