Черговий навчальний інтенсив від Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства відбувся 16 лютого в онлайн-режимі. У форматі відеоконференції проводились навчання за темою: «Оцінка впливу на довкілля (проєкт). Зміни до природоохоронного законодавства».
![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/compressor/1200x675/inline-images/2023-02-16%20%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F%20%D0%A6%D0%9F%D0%9A%20%D0%B7%20%D0%9E%D0%92%D0%94.png?itok=zckTaRUr)
Кандидат юридичних наук Сергій Вихрист представив слухачам законопроєкт, яким вносяться зміни до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».
Водну стратегію України на період до 2050 року в контексті очікувань та викликів розглянули разом з кандидаткою географічних наук Катериною Мудрою.
А про основні зміни до природоохоронного законодавства говорили з Вікторією Сердюк, старшим викладачем Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства.
Зважаючи на актуальність обговорюваної тематики, до участі у навчанні від Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів долучилось 9 фахівців, що буде підтверджено відповідними сертифікатами.