Водні менеджери Сіверського Дінця відзначають професійне свято

05.06.2020
14:05

З Днем працівників водного господарства України привітав колектив начальник Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів Сергій Трофанчук. Напередодні свята, яке вже 17 рік поспіль відзначають фахівці водної сфери, урочисто звучали привітання від Уряду та колег-водників.

І перш ніж розпочати вручення професійних нагород кращим із кращих, очільник управління згадав про успіхи та досягнення всього колективу. Й про те, що і найвища нагорода водної сфери – "Водний Оскар" – вперше була вручена саме в Слов’янську – його попереднику, який 40 років стояв у керма басейнового управління, – заслуженому працівнику галузі й Почесному громадянину міста Слов’янська Віктору Антоненку.

А далі в обмеженому складі присутніх (тільки начальники відділів та служб) та із дотриманням усіх карантинних вимог, але не менш урочисто, відбулось вручення заслужених нагород.

Подяку Прем’єр-міністра України було оголошено начальнику відділу моніторингу вод та басейнової взаємодії Ірині Сидоренко. Від Служби безпеки України оголошено подяки начальнику Сіверсько-Донецького БУВР Сергію Трофанчуку та провідному хіміку спектрометричних та специфічних досліджень Анні Барановій.

Почесною грамотою Державного агентства водних ресурсів України нагороджено начальника лабораторії моніторингу вод Східного регіону Олену Лоткову та начальника відділу з енергоефективності, механізації та експлуатації Олександра Угнівенка. Подяку Держводагентства оголошено Леоніду Гетману, Олексію Коноваленку, Віктору Мальцеву, Ірині Пащенко, Валентині Хацько, Костянтину Курмазу та Світлані Цибренко. Ще 14 працівників отримали грамоти і подяки Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів.

Начальник управління Сергій Трофанчук побажав усім членам команди, перш за все, міцного здоров’я, миру і подальших трудових звершень у справі досягнення доброго екологічного стану вод та збереження водних ресурсів Сіверського Дінця.

Поділитися:

Участь у черговому засіданні басейнової ради нижнього Дніпра
16.06.2026 15:53
16 червня фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів узяли участь у черговому засіданні басейнової ради нижнього Дніпра, яке відбулось у форматі відеоконференції. До…
Держводагентство: Уряд оновив порядок державного моніторингу вод відповідно до вимог ЄС
15.06.2026 09:13
Кабінет Міністрів України ухвалив постанову від 10.06.2026 №754, спрямовану на подальше вдосконалення системи державного моніторингу вод та її наближення до вимог законодавства Європейського Союзу. …
25 червня – чергове засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону
12.06.2026 09:28
25 червня 2026 року об 11-00 відбудеться чергове засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону у форматі відеоконференції. На засіданні в режимі онлайн планується розглянути…
Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування