![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/1200x1200m/public/news_images/2019-03-22_1.jpg?itok=Rb4TnJOy)
22 березня 2019 року, в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів відбувся черговий громадський захід до Всесвітнього дня водних ресурсів. За «круглим столом» зібралась талановита молодь – члени екологічних гуртків та їх керівники-освітяни, а також представники громадськості й мас-медіа.
Конференц-зала басейнового управління, оновлена завдяки коштам Фонду розвитку водного господарства Держводагентства, сповна виконала своє призначення і відтепер дозволяє проводити тут подібні зустрічі в тісному колі однодумців.
Увагу молодого покоління та їх старших наставників було акцентовано на тих важливих змінах, які відбуваються на законодавчому рівні у водній сфері. Це і створення басейнових рад задля інтегрованого управління водними ресурсами за басейновим принципом, і перші кроки з розробки плану управління річковим басейном, і оновлений підхід до моніторингових досліджень…
Натомість юнацтво з числа переможців творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» мало змогу представити свої дослідження екологічного стану знайомих з дитинства річок. Запало в душу звернення до однолітків старшокласниці з Лиманщини, яка щиро занепокоєна проблемами довкілля і байдужістю людей у сучасному світі.
Свою творчу доробку презентували і юні представники «Торського наукового товариства» – відеофільм з елементами ігрової постановки про наш Сіверський Донець.
![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/compressor/1020x180/inline-images/2019-03-22_2.jpg?itok=GFXd5Bbw)
Наостанок від ЮНІСЕФ та Уряду Німеччини було оголошено про старт нового етапу конкурсу малих грантів під назвою «Не полишаючи нікого осторонь», спрямованих на вирішення проблем охорони та безпеки водних ресурсів і навколишнього середовища.
А потім всіх охочих запросили до басейнової лабораторії моніторингу вод та ґрунтів – власноруч дослідити воду Сіверського Дінця за допомогою щойно отриманих експрес-тестів від ЮНІСЕФ.