«Вода для всіх: не залишаючи нікого осторонь» Круглий стіл до Всесвітнього дня води 2019

22 березня 2019 року, в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів відбувся черговий громадський захід до Всесвітнього дня водних ресурсів. За «круглим столом» зібралась талановита молодь – члени екологічних гуртків та їх керівники-освітяни, а також представники громадськості й мас-медіа.

Конференц-зала басейнового управління, оновлена завдяки коштам Фонду розвитку водного господарства Держводагентства, сповна виконала своє призначення і відтепер дозволяє проводити тут подібні зустрічі в тісному колі однодумців.

Увагу молодого покоління та їх старших наставників було акцентовано на тих важливих змінах, які відбуваються на законодавчому рівні у водній сфері. Це і створення басейнових рад задля інтегрованого управління водними ресурсами за басейновим принципом, і перші кроки з розробки плану управління річковим басейном, і оновлений підхід до моніторингових досліджень…

Натомість юнацтво з числа переможців творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» мало змогу представити свої дослідження екологічного стану знайомих з дитинства річок. Запало в душу звернення до однолітків старшокласниці з Лиманщини, яка щиро занепокоєна проблемами довкілля і байдужістю людей у сучасному світі.

Свою творчу доробку презентували і юні представники «Торського наукового товариства» – відеофільм з елементами ігрової постановки про наш Сіверський Донець.

Наостанок від ЮНІСЕФ та Уряду Німеччини було оголошено про старт нового етапу конкурсу малих грантів під назвою «Не полишаючи нікого осторонь», спрямованих на вирішення проблем охорони та безпеки водних ресурсів і навколишнього середовища.

А потім всіх охочих запросили до басейнової лабораторії моніторингу вод та ґрунтів – власноруч дослідити воду Сіверського Дінця за допомогою щойно отриманих експрес-тестів від ЮНІСЕФ.

Поділитися:
Голова Держводагентства обстежив водогосподарські об’єкти Сіверсько-Донецького БУВР
22.05.2024 19:01
В межах робочої поїздки на Донеччину Голова Держводагентства Михайло Янчук здійснив обстеження водогосподарських об’єктів Сіверсько-Донецького БУВР на деокупованій території, що постраждали від…
Голова Державодагентства з робочим візитом побував на Донеччині
21.05.2024 18:32
21 травня Голова Держводагентства Михайло Янчук з робочою поїздкою відвідав Донеччину. У межах відрядження відбулася робоча зустріч з головою Донецької облдержадміністрації, начальником обласної…
Якісний стан водних об’єктів суббасейну Сіверського Дінця у квітні 2024 року
20.05.2024 17:07
Лабораторія моніторингу вод Східного регіону Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів продовжує виконання моніторингу поверхневих вод у суббасейні Сіверського Дінця району…