Важливі аспекти співпраці із країнами-партнерами задля екологічної безпеки у сфері водних ресурсів

Питанням міжнародного співробітництва у водній сфері присвячена онлайн-нарада Держводагентства, в якій сьогодні, 21 липня, узяли участь фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів.

Як повідомляє Держводагентство, участь у міжнародних заходах представників підвідомчих організацій активізовано з метою розвитку співпраці із країнами-партнерами. Адже стратегічними основами міжнародного співробітництва України у сфері водних ресурсів були і залишаються збереження водних ресурсів та екологічна безпека, тому підтримка партнерів для України є особливо важливою.

Оскільки участь у подібних заходах потребує особливої підготовки, регламентованої відповідними законодавчими актами, Держводагентство ініціювало проведення робочої онлайн-наради для поглиблення знань відповідних фахівців та закріплення досвіду міжнародної співпраці.

Учасниками онлайн-наради стали працівники підвідомчих організацій системи Держводагентства, відповідальні за міжнародне співробітництво або діяльність яких пов’язана із підготовкою до закордонних відряджень чи участю у заходах міжнародного характеру.

Ціль заходу – опрацювати поточний стан та актуальні питання міжнародного співробітництва, що здійснює Держводагентство за участю працівників підпорядкованих організацій, а також надати практичні поради і рекомендації для забезпечення належної якісної підготовки до проведення й участі у заходах міжнародного характеру.