Успішно підвищуємо кваліфікацію заради доброго стану вод

Сертифікати про успішне проходження навчання з курсу «Плани управління річковим басейном» отримали начальник та профільні фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів.

Короткострокову освітню програму підвищення кваліфікації за темою розроблення ПУРБ було організовано у дистанційному режимі Центром підвищення кваліфікації працівників водного господарства Міндовкілля.

Результати тестування з трьох етапів навчання, що відбулись у березні-травні 2022 року, показали високий рівень отриманих знань слухачами курсу від Сіверсько-Донецького БУВР, що й був засвідчений відповідними сертифікатами.

Навчальний інтенсив для фахівців підвідомчих організацій Міндовкілля з напрямку управління водними ресурсами щодо процесу розроблення ПУРБ Центр підвищення кваліфікації працівників водного господарства спільно з Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України проводить з 2021 року.

Кроки до перемоги: з турботою про воду як основу життя

Нагадаємо, що План управління річковим басейном – це стратегічний документ, який міститиме програму заходів, спрямованих на покращення екологічного стану водних об’єктів басейну і досягнення доброго екологічного та хімічного стану вод, що є основною метою згідно з Водною Рамковою Директивою ЄС.

Завдяки плідній співпраці Сіверсько-Донецького БУВР з національними та міжнародними експертами за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні розроблення Плану управління річковим басейном Дону здійснюється відповідно до встановлених термінів.

Поділитися:
Практичний тренінг з питань підготовки проєкту ПУРБ Дніпра
01.12.2022 13:34
29 листопада фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів Сергій Трофанчук і Наталія Білоцерківська в режимі оффлайн у м.Києві взяли участь у практичному тренінгу з питань…
Аналітичний огляд якісного стану поверхневих водних об’єктів району басейну річки Дон у жовтні 2022 року
30.11.2022 15:26
Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів, попри активні бойові дії в регіоні, продовжує здійснення державного моніторингу поверхневих вод в суббасейні р. Сіверський Донець у тих…
Війна за воду. Як врятувати українські водойми від наслідків бойових дій?
29.11.2022 16:14
Сьогодні, 29 листопада, начальник Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів Сергій Трофанчук долучився до онлайн-дискусії на тему: «Війна за воду. Як врятувати українські водойми…