Успішно підвищуємо кваліфікацію заради доброго стану вод

Сертифікати про успішне проходження навчання з курсу «Плани управління річковим басейном» отримали начальник та профільні фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів.

Короткострокову освітню програму підвищення кваліфікації за темою розроблення ПУРБ було організовано у дистанційному режимі Центром підвищення кваліфікації працівників водного господарства Міндовкілля.

Результати тестування з трьох етапів навчання, що відбулись у березні-травні 2022 року, показали високий рівень отриманих знань слухачами курсу від Сіверсько-Донецького БУВР, що й був засвідчений відповідними сертифікатами.

Навчальний інтенсив для фахівців підвідомчих організацій Міндовкілля з напрямку управління водними ресурсами щодо процесу розроблення ПУРБ Центр підвищення кваліфікації працівників водного господарства спільно з Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України проводить з 2021 року.

Кроки до перемоги: з турботою про воду як основу життя

Нагадаємо, що План управління річковим басейном – це стратегічний документ, який міститиме програму заходів, спрямованих на покращення екологічного стану водних об’єктів басейну і досягнення доброго екологічного та хімічного стану вод, що є основною метою згідно з Водною Рамковою Директивою ЄС.

Завдяки плідній співпраці Сіверсько-Донецького БУВР з національними та міжнародними експертами за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні розроблення Плану управління річковим басейном Дону здійснюється відповідно до встановлених термінів.

Поділитися:
15 грудня – онлайн-засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону
04.12.2023 17:09
15 грудня 2023 року відбудеться чергове засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону, яке проводитиметься у форматі відеоконференції в режимі онлайн. Під час засідання планується…
Міжнародний семінар «Адаптація природних парків України в умовах військових дій»
01.12.2023 18:02
1 грудня начальник та фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів долучились до участі в режимі онлайн у Міжнародному семінарі на тему: «Адаптація природних парків України в…
«Е-моніторинг»: цифровізація у дії
30.11.2023 17:21
29 листопада начальник та фахівці лабораторії моніторингу вод Східного регіону Сіверсько-Донецького БУВР узяли участь в онлайн-зустрічі, організованій Держводагентством з питань розроблення та…