Сьогодні, 3 лютого, фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів узяли участь у тренінгу для працівників водогосподарських організацій та територіальних органів Держводагентства, що був присвячений актуальним питанням розроблення та встановлення режимів роботи водних об’єктів.
![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/compressor/1200x675/inline-images/2023-02-03%20%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%B6.png?itok=pCXx10nH)
Під час тренінгу спеціалісти Держводагентства ознайомили учасників заходу з основними аспектами розроблення та встановлення режимів роботи штучних водних об’єктів та водогосподарських систем, відповідно до затвердженого Порядку*.
Зокрема, представили слухачам зразок внесення даних до режимів роботи водних об’єктів та розповіли про особливості встановлення режимів роботи за періодами року, про умови внесення змін до режимів роботи, а також про використання системи електронного документообігу при встановлення режимів роботи штучних водних об’єктів і створення електронної бази паспортів водних об’єктів.
*Довідково: Порядок встановлення роботи штучних водних об’єктів та водогосподарських систем затверджений наказом Міндовкілля від 20.01.2022 № 39 «Про затвердження Порядку встановлення режимів роботи штучних водних об’єктів та водогосподарських систем».