Святкуємо День працівників водного господарства

Щорічно у першу неділю червня в Україні відзначається День працівників водного господарства, встановлений Указом Президента України, враховуючи вагомий внесок працівників водогосподарського комплексу у розвиток водного господарства, задоволення потреб населення і галузей національної економіки у водних ресурсах.

Напередодні, 31 травня, на урочисті збори з нагоди свого професійного свята зібрався і колектив Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів. Святкова зустріч пройшла у змішаному форматі, оскільки частина працівників ще залишається в евакуації, втім це не завадило учасникам заходу відчути піднесений настрій та урочистість події.

У своєму зверненні до рідного колективу начальник управління Сергій Трофанчук зазначив, що в ці непрості часи найбільшою цінністю є люди, які щодня на своєму місці невтомно працюють і добродіють задля української перемоги. Керівник відзначив внесок у спільну справу всіх відділів і служб управління та висловив вдячність кожному і кожній за сумлінну працю і волонтерську діяльність у цей надважкий для держави воєнний період.

До професійного свята всьому колективу Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів було оголошено Подяку Слов’янської міської військової адміністрації, яку вручила начальнику управління Сергію Трофанчуку очільниця міського відділу екології Ольга Боднарчук.

Від Державного агентства водних ресурсів України за високий професіоналізм і значний особистий внесок у розвиток галузі водного господарства України сім фахівців Сіверсько-Донецького БУВР з нагоди професійного свята відзначені почесними нагородами.

Ще десять фахівців отримали заохочувальні відзнаки від керівництва басейнового управління за вагомий особистий внесок у розвиток галузі водного господарства, сумлінну працю, досягнення у професійній діяльності та з нагоди Дня працівників водного господарства України.

Поділитися:
Аналіз досягнень та проблем водного сектору в Україні за підтримки ЄС
19.06.2024 19:49
У Києві завершився перший етап дводенного засідання Міжвідомчого керівного комітету Національного політичного діалогу з інтегрованого управління водними ресурсами в Україні, до участі в якому в…
27 червня – онлайн-засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону
14.06.2024 20:48
27 червня 2024 року об 11-00 у форматі відео-конференції відбудеться чергове онлайн-засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону щодо схвалення проєкту Плану управління річковим…
Фахівці Сіверсько-Донецького БУВР отримали Подяки Прем’єр-міністра України
14.06.2024 20:16
Подяки Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля отримали сьогодні три фахівчині Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів. За дорученням Голови Державного агентства водних ресурсів…