Святкуємо День працівників водного господарства

2 червня колектив Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів зібрався на урочисті збори з нагоди професійного свята – Дня працівників водного господарства України.

Святкова зустріч пройшла у змішаному форматі, оскільки частина працівників поки ще залишається в евакуації. Втім це не завадило учасникам заходу відчути піднесений настрій та урочистість події.

Начальник управління Сергій Трофанчук зачитав вітальний лист від в.о. Голови Держводагентства Наталії Латиш та передав теплі вітання від колег з інших водогосподарських організацій.

«Ці непрості часи доводять, що найбільшою нашою цінністю є люди, які щодня кожен на своєму місці невтомно працюють задля української перемоги», – зазначає Наталія Латиш.

Підтримуючи цей тезис, у своєму зверненні до рідного колективу Сергій Трофанчук відзначив внесок у спільну справу всіх відділів і служб управління та висловив вдячність кожному і кожній за сумлінну працю у цей важкий для держави період воєнних подій.

Від Державного агентства водних ресурсів України за значний особистий внесок у розвиток водного господарства України та з нагоди професійного свята три фахівці Сіверсько-Донецького БУВР були відзначені Почесними грамотами, ще трьом оголошено Подяки.

Дев’ять фахівців отримали заохочувальні відзнаки від керівництва басейнового управління за вагомий особистий внесок у розвиток водного господарства, сумлінну працю, досягнення у професійній діяльності та з нагоди Дня працівників водного господарства України.

Поділитися:
Впровадження найкращих доступних технологій та методів управління: перспективи для України та досвід Європи і світу
28.09.2023 12:34
27 вересня начальник та фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів долучилися до участі в онлайн-зустрічі з міжнародними експертами, представниками громадськості та…
Якісний стан водних об’єктів суббасейну Сіверського Дінця у серпні 2023 року
23.09.2023 09:38
Лабораторія моніторингу вод Східного регіону Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів продовжує виконання моніторингу поверхневих вод у суббасейні Сіверського Дінця району…
Сформовано новий персональний склад басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону на наступні п’ять років
22.09.2023 15:01
21 вересня, у святковий День Сіверського Дінця, у форматі відеоконференції відбулись установчі збори заінтересованих сторін з питань формування нового складу басейнової ради Сіверського Дінця та…