![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/1200x1200m/public/news_images/2020-04-28_5.jpg?itok=OiLZ8GJz)
Як і більшість нарад під час карантину, друге засідання робочої групи щодо розробки документації із землеустрою Шахівської ОТГ проводилось 28 квітня у форматі відеоконференції. До участі у засіданні в якості членів робочої групи приєднались і представники Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів.
В режимі online були презентовані результати розробки комплексної документації щодо управління земельними ресурсами Шахівської об’єднаної територіальної громади і розглянуті перспективи її розвитку. Під час заходу відбулось обговорення проблемних питань, які не вдалося вирішити в ході роботи.
Після уточнення всіх нюансів та проведення громадських слухань, розроблені картосхеми сучасного використання земель, режимоутворюючих об’єктів, перспективного використання та охорони земель і обмежень у використанні земель Шахівської ОТГ будуть розміщені на спеціальному геопорталі, створеному в рамках проєкту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» з метою запровадження відкритості даних та прозорості управління земельними ресурсами.