Спільний План управління річковим басейном Дунаю: міжнародний досвід

Успіхи та виклики на шляху до досягнення «доброго» стану вод басейну річки Дунай; європейський досвід імплементації Водної Рамкової Директиви та впровадження заходів, передбачених Планом управління річковим басейном Дунаю; короткий огляд діяльності Міжнародної Комісії із захисту річки Дунай, тощо.

Про все це і не тільки розповіла українським водникам експертка Секретаріату Міжнародної Комісії із захисту річки Дунай Edith Hoedl, повідомляє Державне агентство водних ресурсів України.

Доповідачка поділилася цікавим досвідом практичної реалізації заходів, спрямованих на досягнення «доброго» екологічного стану вод басейну річки Дунай, на прикладі конкретних країн.

Експертка презентувала не лише досягнення, а й відверто розповіла про виклики, що поставали у ході впровадження природоохоронних заходів. Окремо Edith Hoedl відзначила важливість окреслення чітких дедлайнів для досягнення екологічних цілей.

Нагадаємо, що у 2021 році Міжнародна комісія із захисту річки Дунай оприлюднила оновлені План управління річковим басейном та План управління ризиками затоплення.

Поділитися:
Якісний стан поверхневих вод у суббасейні р. Сіверський Донець за результатами державного моніторингу
06.07.2022 16:31
Попри активні бойові дії в регіоні, Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів продовжує виконання державного моніторингу поверхневих вод в суббасейні р. Сіверський Донець – в тих…
Наш посильний внесок у спільний добробут з нагоди Дня Конституції
28.06.2022 20:07
У прифронтовому місті Слов’янськ, яке героїчно виборює своє конституційне право на мирне й безпечне життя, не припиняються роботи з благоустрою. До зусиль комунальників доєднали свої зусилля і ми –…
У фокусі обговорень громадськості – шкода водним ресурсам внаслідок збройної агресії рф
22.06.2022 11:49
Громадська рада при Державному агентстві водних ресурсів України обговорила питання методології оцінки завданої шкоди довкіллю, збитків і потреб внаслідок збройної агресії рф, повідомляє сайт…