Сьогодні, 5 липня, на Донеччині відзначають сьому річницю з Дня звільнення Слов’янська, Краматорська, а також Дружківки та Костянтинівки від проросійських бойовиків. До урочистих заходів з нагоди пам’ятної дати долучились фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів на чолі з начальником Сергієм Трофанчуком.
Так, у Слов’янську перед будівлею міської ради відбувся мітинг. В урочистостях взяли участь військовослужбовці, співробітники СБУ, НП, ДСНС, представники органів місцевого самоврядування, Сіверсько-Донецького БУВР, активісти та громадськість.
![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/compressor/1200x800/inline-images/10.vizvolennya.jpg?itok=vmmhsvix)
На горі Карачун біля Меморіального комплексу полеглим Героям в рамках всеукраїнська акція «Донеччина зустрічає своїх захисників» відбулися урочистий мітинг та покладання квітів за участі представників обласної військово-цивільної адміністрації, Операції об’єднаних сил, Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, ветеранських організацій, громадських об’єднань військово-патріотичного спрямування, молоді, яка займається у військово-патріотичних клубах.
Фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів віддали шану загиблим воїнам під час визволення міст східної України та поклали квіти до пам'ятних знаків Меморіального комплексу полеглим Героям.
![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/compressor/1200x800/inline-images/38.vizvolennya.jpg?itok=yK_lc3Ve)