Проведення публічного громадського обговорення проєкту Плану управління річковим басейном Дону (2025-2030)

30 квітня 2024 року відбудеться захід з публічного обговорення проєкту Плану управління річковим басейном Дону (суббасейни Сіверського Дінця та Нижнього Дону).

Захід відбудеться у форматі засідання, місце проведення – м. Слов’янськ. Також до заходу можна долучитись у режимі відеоконференції.

Заявки для участі у заході приймаються до 12:00 години 26 квітня 2024 року в електронному вигляді на е-майл: sdbuvr@gmail.com, контактна особа: Анастасія Уствольська, телефон: (066) 310-86-00, або зареєструватися за посиланням: http://surl.li/skbsy

У заявці про бажання взяти участь у заході необхідно обов’язково вказати контактні дані представників, які візьмуть участь в обговоренні, а саме прізвище, ім’я, по батькові, посаду та найменування організації (за наявності), контактний телефон та електронну адресу, а також форму участі (онлайн чи офлайн).

Інформація про місце та час проведення заходу з публічного громадського обговорення проєкту Плану управління річковим басейном Дону (2025-2030) буде надіслана зареєстрованим учасникам на вказані у заявці електронні адреси.

Посилання для підключення до відеоконференції буде надіслано зареєстрованим учасникам на вказані у заявці електронні адреси.

З текстом проєкту Плану управління річковим басейном Дону можна ознайомитися за посиланням: https://davr.gov.ua/plan-upravlinnya-richkovim-basejnom-donu34

Акредитація ЗМІ за телефоном: (050) 901-83-47.

Захід організовує Державне агентство водних ресурсів України та Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів за підтримки програми ЄС EU4Environment: Water Resources and Data.

Поділитися:

Міндовкілля: Понад 1,5 тисячі заходів та близько 8 млрд євро – саме стільки потрібно Україні для реалізації дев’яти Планів управління річковими басейнами
04.04.2025 10:10
«За останні роки українці як ніхто розуміють цінність води. Зневоднений Крим, зруйнувані два найбільші зрошувальні канали Європи – Північно-Кримський й Головний Каховський. Підрив Каховської ГЕС та…
Держводагентство: «Кожна краплина має значення!» ЕКОпросвітницькі заходи водогосподарських організацій 2025
31.03.2025 11:43
Всесвітній день води цьогоріч Україна вчетверте відзначила в умовах нищівної російської агресії, яка спричинила справжній екоцид на нашій території. Тому збереження водних ресурсів для українців –…
Вода у вогні війни: експерти про наслідки руйнування водної інфраструктури
27.03.2025 11:17
Вода – це життя, але ворог використовує її як зброю, і мільйони українців позбавлені доступу до цього життєво важливого ресурсу. Ворог свідомо знищує гідротехнічні споруди, залишаючи людей без питної…