Про відновлення водного сектору України у співпраці з нідерландськими компаніями

29 червня фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів взяли участь у першій частині онлайн-заходу з відновлення водного сектору України у співпраці з нідерландськими компаніями.

Дводенна віртуальна сесія організована платформою державно-приватного партнерства «Ukraine Water» (UWP3) на чолі з громадською організацією «Netherlands Water Partnership» (спеціалізуються на питаннях водного менеджменту та пошуку відповідних партнерів в бізнес секторі matchmaking для виконання/реалізації проєктів) в координації з Нідерландським агентством підприємств (RVO), завдяки ініціативі Міністерства закордонних справ Нідерландів, підтримці Посольства Нідерландів в Україні та Посольства України в Нідерландах.

Мета заходу – обмін інформацією з українськими муніципалітетами, обласною владою та іншими організаціями водного сектору.

Протягом першого дня віртуальної сесії відбулись вступні дискусії з українськими муніципалітетами для отримання інформації щодо поточних потреб в експертизі водних ресурсів, обладнання, поточних інфраструктурних проєктах на основі унікальних ситуацій, що склалися в окремих муніципалітетах.

Сферами інтересів організаторів заходу є вода для сільського господарства (землеробство у відкритому ґрунті та теплиці), розподіл питної води, запобігання та управління повенями, відновлення якості води, очищення стічних вод, управління водними ресурсами, реконструкція інфраструктури, гідрологічне моделювання, комплексне управління водними ресурсами, гідротехніка, природоорієнтовані рішення, управління підземними водами, тощо.

Фокус другої частини заходу, що відбудеться 5 липня, буде направлений на дискусію нідерландських компаній та експертів кластеру UWP3Water, в розрізі деталізації їх досвіду, з пропозиціями ідей для українських муніципалітетів на основі потреб, озвучених регіональною владою 29 червня.

Поділитися:
Якісний стан водних об’єктів суббасейну Сіверського Дінця у січні 2024 року
20.02.2024 17:23
Лабораторія моніторингу вод Східного регіону Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів продовжує виконання моніторингу поверхневих вод у суббасейні Сіверського Дінця району…
Наслідки військової агресії рф на Харківщині на контролі
16.02.2024 19:16
Внаслідок військової агресії рф вечері 9 лютого на Харківщині відбулось потрапляння нафтопродуктів у річку Немишля і далі за течією в річку Лопань, ліву притоку річки Уди, про що 11 лютого повідомили…
Публічний звіт про результати діяльності Держводагентства за 2023 рік
15.02.2024 18:17
15 лютого в пресцентрі Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» відбулась пресконференція Голови Держводагентства Михайла Янчука. Новий очільник водогосподарської галузі…