Про відновлення і розбудову миру в аспектах захисту довкілля: стартував навчальний інтенсив від ПРООН

Сьогодні, 11 серпня, у місті Кам’янець-Подільський Хмельницької області стартував дводенний тренінговий інтенсив у межах проєкту «Підтримка ЄС на сході України – відновлення, розбудова миру та врядування», що реалізує Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні (ПРООН) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

До участі у першому семінарі-тренінгу «Сучасні тенденції водопідготовки та управління полігонами ТПВ» в режимі онлайн долучились і профільні фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів.

Офлайн на заході був присутній начальник Сіверсько-Донецького БУВР Сергій Трофанчук, який презентував учасникам семінару досвід розробки елементів Плану управління річковим басейном Дону та суббасейну Сіверського Дінця.

Проведення навчальних тренінгів у межах реалізації проєкту ПРООН організовано з метою підготовки представників місцевого та регіонального самоврядування з питань імплементації європейського законодавства у напрямку поводження з відходами та водопостачання і водовідведення. До участі в інтенсиві були запрошені спеціалісти із захисту навколишнього середовища, фахівці департаментів екології та житлово-комунального господарства, науковці екологічного профілю та громадські активісти, що опікуються станом довкілля.

Обговорення під час заходу стосувалось не тільки безпосередньо світових тенденцій і практик сучасної водопідготовки та управління полігонами ТПВ, але і проблемних питань погіршення стану довкілля внаслідок збройної агресії рф про України, а також перспектив відновлення і розбудови екологічних та соціальних аспектів у воєнний і відновлювальний періоди.

Поділитися:
Держводагентство розробить програму дослідницького моніторингу масивів поверхневих вод Харківщини
30.09.2022 09:43
Голова Держводагентства Олексій Кузьменков взяв участь у робочій поїздці Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслана Стрільця на Харківщину, повідомляє вебсайт відомства. У…
Держводагентство: Аналітичний огляд стану водних ресурсів
28.09.2022 14:41
Державне агентство водних ресурсів України забезпечує виконання моніторингу масивів поверхневих вод відповідно до Програми державного моніторингу вод (в частині діагностичного та операційного…
З любов’ю до річки: ЕКОрейд у Слов’янську
26.09.2022 12:56
Одразу трьом датам екологічного календаря – Міжнародному дню чистих берегів (третя субота вересня), Дню Сіверського Дінця (21 вересня) та Всесвітньому дню річок (остання неділя вересня) – був…