Про ліквідацію наслідків гідрологічних надзвичайних ситуацій на прикладі Каховської ГЕС

21 червня фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів узяли участь в онлайн-семінарі «Ліквідація наслідків гідрологічних надзвичайних ситуацій. Наслідки руйнування Каховської ГЕС».

Семінар організований Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України разом з Галузевим навчальним центром з питань охорони праці ДЗ «Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління». Аудиторія слухачів – керівники та спеціалісти з охорони праці підприємств, установ та організацій, які належать до сфери управління Держводагентства.

Директор Галузевого навчального центру з питань охорони праці Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління – к.т.н. Ігор Салій та завідувач кафедри промислової безпеки та охорони праці – к.т.н. Володимир Кияшко поінформували слухачів про порядок виконання робіт з ліквідації наслідків повені для збереження і подальшого використання будівлі та попередження професійного захворювання працівників.

Другу тему, означену у програмі онлайн-семінару: «Цвіль та грибок у будівлі. Хвороби, що викликаються пліснявою. Які хвороби можуть виникнути через підрив Каховської ГЕС» розкрив лікар-невролог вищої категорії університетської клініки «Національного медичного університету ім. Богомольця», керівник з експертизи тимчасової непрацездатності Євген Тарасенко.

Поділитися:
Флешмоб #Одягнивишиванку!
16.05.2024 12:17
Вже 18-й рік поспіль у третій четвер травня святкують Всесвітній день ВИШИВАНКИ. Це свято покликане зберегти давні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського вбрання. …
Майстер-клас для дітей і збір на FPV-дрони
01.05.2024 18:28
Луцька художниця-абстракціоністка Наталія Грабовецька, засновниця ГО «Фундація Мистецького Розвитку Наталії Грабовецької», побувала днями в Слов’янську на запрошення Сіверсько-Донецького басейнового…
У Слов’янську відбулося громадське обговорення проєкту ПУРБ Дону
30.04.2024 15:07
У Слов’янську відбувся захід з громадського обговорення проєкту Плану управління річковим басейном Дону (ПУРБ Дону) на період 2025-2030 років, до якого в Україні належать суббасейни Сіверського Дінця…