![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/1200x1200m/public/news_images/2020-03-12_3.jpg?itok=3PmPG6oU)
Завітати до «святая святих» басейнового управління і першими, ще до офіційного відкриття, побачити оновлений лабораторний центр Східного регіону – таку можливість отримали учасники Міжвідомчої наради, що проходила 12 березня 2020 року в Сіверсько-Донецькому БУВР.
Представники різних відомств із трьох областей басейну Сіверського Дінця зазирнули до капітально відремонтованих (за кошти Державного фонду розвитку водного господарства) лабораторних приміщень з новим сучасним обладнанням, придбаним за рахунок Фонду охорони навколишнього природного середовища Донецької області, а також в рамках проєкту Координатора проєктів ОБСЄ в Україні.
![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/compressor/1020x180/inline-images/2020-03-12_4.jpg?itok=HI1DaLZ2)
Фахівці басейнової лабораторії відповіли на всі питання гостей і запевнили, що вже з 1 липня 2020 року лабораторний центр за допомогою цих високочутливих приладів здійснюватиме діагностичний моніторинг поверхневих вод у більшій кількості створів за розширеним переліком показників. Забезпечуючи, таким чином, моніторинг потенційних ризиків у сфері екологічної безпеки на Сході України відповідно до європейських вимог.