Обмін досвідом з питань охорони праці між БУВРами Тиси та Сіверського Дінця

Комплексні взаємоперевірки стану охорони праці, пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху у водогосподарських організаціях – новий спосіб підвищення ефективності роботи з попередження нещасних випадків, аварій та пожеж та черговий крок удосконалення водної галузі. У листопаді 2019 року обмінятись досвідом з питань охорони праці мали можливість відповідні фахівці басейнових управлінь водних ресурсів Тиси та Сіверського Дінця.

З 5 по 7 листопада 2019 року до Сіверсько-Донецького БУВР завітали головний інженер Тячівського МУВГ Микола Тхорук та провідний інженер з охорони праці Ужгородського МУВГ Йосип Вейгеші, які разом з фахівцями басейнового управління – в.о. заступника начальника управління Володимиром Мельниковим та провідним інженером з охорони праці Людмилою Білозор здійснили перевірку роботи з охорони праці, пожежної безпеки, безпеки дорожнього руху та функціонування системи управління охороною праці у Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів.

За підсумками комплексної перевірки було відзначено високий рівень та належну організацію роботи з охорони праці, забезпечення безпечних умов праці на виробництві та недопущення нещасних випадків і дорожньо-транспортних пригод та пожеж, за що вже три роки поспіль Сіверсько-Донецьке БУВР бере першість в міському конкурсу-огляді з охорони праці.

Гості також високо оцінили позицію начальника Сіверсько-Донецького БУВР Сергія Трофанчука щодо забезпечення пріоритету життя та здоров’я працівників над виробничою діяльністю. Адже здорові й безпечні умови праці є стратегічним завданням як держави в цілому, так і кожного окремого підприємства чи установи задля збереження кваліфікованого та високоефективного трудового потенціалу.

Поділитися:

Міндовкілля: Понад 1,5 тисячі заходів та близько 8 млрд євро – саме стільки потрібно Україні для реалізації дев’яти Планів управління річковими басейнами
04.04.2025 10:10
«За останні роки українці як ніхто розуміють цінність води. Зневоднений Крим, зруйнувані два найбільші зрошувальні канали Європи – Північно-Кримський й Головний Каховський. Підрив Каховської ГЕС та…
Держводагентство: «Кожна краплина має значення!» ЕКОпросвітницькі заходи водогосподарських організацій 2025
31.03.2025 11:43
Всесвітній день води цьогоріч Україна вчетверте відзначила в умовах нищівної російської агресії, яка спричинила справжній екоцид на нашій території. Тому збереження водних ресурсів для українців –…
Вода у вогні війни: експерти про наслідки руйнування водної інфраструктури
27.03.2025 11:17
Вода – це життя, але ворог використовує її як зброю, і мільйони українців позбавлені доступу до цього життєво важливого ресурсу. Ворог свідомо знищує гідротехнічні споруди, залишаючи людей без питної…