Обласна комісія ТЕБ і НС: в Донецькій області очікується ускладнення погодних умов

5 січня в режимі відеоконференції відбулось засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Донецької області під головуванням голови Донецької облдержадміністрації, начальника обласної військової адміністрації Вадима Філашкіна.

До участі у засіданні були запрошені члени регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Донецької області (серед яких і Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів), районні державні адміністрації, районні військові адміністрації та військові адміністрації населених пунктів.

Основним на порядку денному стало питання про заходи щодо забезпечення сталого функціонування систем життєзабезпечення під час ускладнення погодних умов та заходи реагування на можливе ускладнення дорожніх умов на території області, про що доповів директор департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької облдержадміністрації Ігор Бойко.

У Донецькій області 7-9 січня очікується значне ускладнення погодних умов – різке зниження температури та значні опади, тож комунальні служби мають оперативно відреагувати на негоду. Усім профільним фахівцям, кожному за своїм напрямком, Вадим Філашкін доручив докласти максимальних зусиль, аби не допустити надзвичайних ситуацій.

А також нагадав, що на Донеччині функціонують 196 пунктів незламності, де мешканці можуть зігрітись, зарядити мобільні пристрої або звернутись за іншою допомогою. Всі пункти незламності обладнані альтернативними джерелами опалення та електричного живлення на випадок блекаутів. 186 пунктів обладнані оптоволоконним підключенням до мережі інтернет, у 72 встановлено Starlink.

Поділитися:
Аналіз досягнень та проблем водного сектору в Україні за підтримки ЄС
19.06.2024 19:49
У Києві завершився перший етап дводенного засідання Міжвідомчого керівного комітету Національного політичного діалогу з інтегрованого управління водними ресурсами в Україні, до участі в якому в…
27 червня – онлайн-засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону
14.06.2024 20:48
27 червня 2024 року об 11-00 у форматі відео-конференції відбудеться чергове онлайн-засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону щодо схвалення проєкту Плану управління річковим…
Фахівці Сіверсько-Донецького БУВР отримали Подяки Прем’єр-міністра України
14.06.2024 20:16
Подяки Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля отримали сьогодні три фахівчині Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів. За дорученням Голови Державного агентства водних ресурсів…