Нову систему моніторингу вод в басейні р.Дон представлено членам басейнової ради Нижнього Дніпра

Конструктивний діалог та взаємообмін інформацією – ключові меседжі чергового засідання басейнової ради Нижнього Дніпра, що відбулось 13 грудня 2019 року в конференц-залі Херсонського державного аграрного університету.

Фахівці водної сфери, представники природоохоронних та громадських організацій, органів влади і місцевого самоврядування, експерти і науковці зібрались для обговорення дискусійних питань щодо різних аспектів управління річковим басейном для досягнення доброго стану вод, формування цілісного відношення до водних ресурсів та напрацювання шляхів вирішення екологічних проблем у межах суббасейну нижнього Дніпра.

Інформацією про результати впровадження нової системи моніторингу вод в басейні річки Дон поділився з присутніми начальник Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів Сергій Трофанчук. На екологічному стані басейну Дніпра та організації раціонального природокористування закцентував увагу зав.кафедри екології та сталого розвитку ХДАУ Віталій Пічура. Формування цілісного відношення до водних ресурсів через громадську діяльність стало темою виступу голови Херсонської обласної організації Всеукраїнської екологічної ліги Володимира Ідаятова. Заступник начальника БУВР нижнього Дніпра Андрій Пузанов виніс на обговорення розгляд плану басейнової ради нижнього Дніпра на 2020 рік.

І саме завдяки конструктивному діалогу та взаємообміну інформацією між зацікавленими сторонами членам басейнової ради вдалося розглянули напрацювання для плану управління річковим басейном Дніпра, прийняти ряд важливих рішень та обговорити подальші дії для досягнення екологічних цілей.

Поділитися:

Міндовкілля: Понад 1,5 тисячі заходів та близько 8 млрд євро – саме стільки потрібно Україні для реалізації дев’яти Планів управління річковими басейнами
04.04.2025 10:10
«За останні роки українці як ніхто розуміють цінність води. Зневоднений Крим, зруйнувані два найбільші зрошувальні канали Європи – Північно-Кримський й Головний Каховський. Підрив Каховської ГЕС та…
Держводагентство: «Кожна краплина має значення!» ЕКОпросвітницькі заходи водогосподарських організацій 2025
31.03.2025 11:43
Всесвітній день води цьогоріч Україна вчетверте відзначила в умовах нищівної російської агресії, яка спричинила справжній екоцид на нашій території. Тому збереження водних ресурсів для українців –…
Вода у вогні війни: експерти про наслідки руйнування водної інфраструктури
27.03.2025 11:17
Вода – це життя, але ворог використовує її як зброю, і мільйони українців позбавлені доступу до цього життєво важливого ресурсу. Ворог свідомо знищує гідротехнічні споруди, залишаючи людей без питної…