![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/1200x1200m/public/news_images/2020-06-24.jpg?itok=YPb0e4Ze)
Колектив Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів та активісти громадської організації «Сіверський Донець – відродження» вже понад 10 років опікуються зоною відпочинку «Староріччя», що у Слов’янську на березі старого русла Казенного Торця.
З весни і до осені тут завжди є, де і в чому докласти зусиль.Прибрати сміття з урн і довкола них, покосити високу траву, впорядкувати клумби від бур’янів, полити спраглі від спеки молоді саджанці.
Ось і зараз черговий ЕКО-рейд ми зробили до Дня Конституції України, щоб на свята цей куточок на березі річки дарував не лише прохолоду, а й радість чистоти. Шкода, що далеко не всі з численних відпочивальників це цінують, нерідко залишаючи по собі купи сміття. Мабуть, забуваючи давно відому істину: чисто не там, де часто прибирають, а там, де не смітять.