7 лютого начальник та фахівці Сіверсько-Донецького БУВР узяли участь в онлайн-навчанні: «Декларування. Законодавство, документація, специфіка оформлення та подання декларацій», організованому Центром підвищення кваліфікації працівників водного господарства.
В ході онлайн-навчання розглянули, хто є суб’єктами декларування і які його складові, правила заповнення декларацій відповідно до конкретних розділів, докладніше обговорили такі важливі аспекти як повідомлення про суттєві зміни в майновому стані та відкриття валютного рахунку в установі банку-нерезидента, акцентували увагу на відповідальності кожного та деяких питаннях стосовно декларування у воєнний час.
![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/compressor/1200x675/inline-images/2024-02-07-navchannya-cpk-z-deklaruvannya.jpg?itok=lef97-An)