15 січня фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів узяли участь в онлайн-навчанні на тему «Державний облік водокористування. Ведення обліку, перевірка правильності заповнення форми 2ТП-водгосп (річна)».
![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/compressor/1200x675/inline-images/2024-01-15-derzh.oblik-vodokoristuvannya.jpg?itok=zJK2XyFA)
В ході навчання, організованого Центром підвищення кваліфікації працівників водного господарства для фахівців водогосподарських організацій, було розглянуто такі питання:
- Порядок ведення державного обліку водокористування.
- Подання звітної форми 2ТП-водгосп в електронному варіанті.
- Підстави припинення або призупинення подачі Звіту.
- Порушення умов спеціального водокористування та охорони вод.
- Наслідки неподання суб’єктом господарювання документів обов’язкової звітності.
- Вимоги до засобів вимірювальної техніки.
- Юридичні аспекти подання Звіту водокористувачами, що мають у своєму складі філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи без статусу юридичної особи.
- Географічні координати місць забору води та географічні координати місць відведення зворотних (стічних) вод.