«National Geographic» в гостях у водників басейну Сіверського Дінця

16 червня Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів відвідали представники міжнародної медіа компанії «National Geographic».

Попередньо від організації було отримано запит з проханням сприяти у підготовці матеріалу про вплив війни рф проти України на екологію та навколишнє середовище.

Оскільки одним із аспектів впливу бойових дій є вплив на водні ресурси, кореспондентка Анастасія Тейлор-Лінд разом з перекладачем Дмитром Пащенком завітали до басейнового управління, щоб поспілкуватися з цього приводу із фахівцями водної сфери.

Начальник Сіверсько-Донецького БУВР Сергій Трофанчук відповів на запитання представників медіа «National Geographic», висвітливши проблематику для екосистеми суббасейну Сіверського Дінця від ведення активних військових дій в регіоні.

Потім журналістська група побувала в лабораторії моніторингу вод Східного регіону на базі Сіверсько-Донецького БУВР у м.Слов’янськ, поспілкувалась із фахівцями щодо проведення моніторингу поверхневих вод в умовах воєнного стану.

Фахівці басейнового управління показали представникам міжнародного ЗМІ пошкоджені внаслідок бойових дій об’єкти інфраструктури на деокупованій території та продемонстрували процес відбору проб води для здійснення моніторингу поверхневих вод.

Поділитися:
Якісний стан водних об’єктів суббасейну Сіверського Дінця у січні 2024 року
20.02.2024 17:23
Лабораторія моніторингу вод Східного регіону Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів продовжує виконання моніторингу поверхневих вод у суббасейні Сіверського Дінця району…
Наслідки військової агресії рф на Харківщині на контролі
16.02.2024 19:16
Внаслідок військової агресії рф вечері 9 лютого на Харківщині відбулось потрапляння нафтопродуктів у річку Немишля і далі за течією в річку Лопань, ліву притоку річки Уди, про що 11 лютого повідомили…
Публічний звіт про результати діяльності Держводагентства за 2023 рік
15.02.2024 18:17
15 лютого в пресцентрі Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» відбулась пресконференція Голови Держводагентства Михайла Янчука. Новий очільник водогосподарської галузі…