Наш посильний внесок у спільний добробут з нагоди Дня Конституції

У прифронтовому місті Словянськ, яке героїчно виборює своє конституційне право на мирне й безпечне життя, не припиняються роботи з благоустрою. До зусиль комунальників доєднали свої зусилля і ми – колектив Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів.

До Дня Конституції України ми навели лад на території довкола адміністративної будівлі управління, а також у зоні відпочинку «Староріччя» на березі Казенного Торця, яким спільно з громадськістю міста опікуємося вже понад 15 років.

У мирний час тут завжди було людно, адже це чи не єдине у місті облаштоване місце відпочинку на березі річки. В спекотні дні від води приємно віє прохолодою, тож сюди з найближчих багатоповерхівок приходили цілими родинами з малечею. Парубки облюбували спортивний майданчик, за ними до здорового образу життя тягнулись і молодші хлопці. А небайдужі містяни підсаджували в квітники невибагливі до спеки рослини...

У жовтні 2018 року під час реалізації грантового проєкту «Нове життя для «Староріччя» разом з ЕКОактивною молоддю ми оновили зручні дерев’яні лави, прикріпили дитячу гойдалку на місці вкраденої металошукачами і висадили молоді саджанці берізок, плодових дерев та бузку.

Щороку навесні до Дня довкілля та восени до Міжнародного дня чистих берегів ми влаштовували тут великі ЕКОтолоки, залучаючи до прибирання берегів річки школярів і студентів, громадських ЕКОактивістів та всіх, хто мав бажання долучитись до благоустрою рідного міста.

Так було і так буде ще, віримо! Ще всі разом зберемося на березі Казенного Торця у зоні відпочинку «Староріччя» і влаштуємо, як і рік тому, свято «у форматі 3D» до трьох визначних дат екологічного календаря: Міжнародного дня чистих берегів, Дня моніторингу води і Дня Сіверського Дінця – головної водної артерії сходу України, яка наразі допомагає нашим захисникам боронити українську землю.

А за всі злочини проти людей та довкілля винні неодмінно понесуть відповідальність – за українською конституцією та міжнародними нормами права.

З Днем Конституції, Словянськ! Тримаймо стрій! Все буде Україна!

Поділитися:
Про відновлення і розбудову миру в аспектах захисту довкілля: стартував навчальний інтенсив від ПРООН
11.08.2022 19:17
Сьогодні, 11 серпня, у місті Кам’янець-Подільський Хмельницької області стартував дводенний тренінговий інтенсив у межах проєкту «Підтримка ЄС на сході України – відновлення, розбудова миру та…
"Артерія життя": як війна вбиває Сіверський Донець
02.08.2022 08:49
Вже близько пів року по найбільшій ріці українського сходу проходить ділянка фронту з російськими окупантами. Росіяни обстрілюють позиції ЗСУ на правому березі Дінця та поки марно намагаються…
Нафтопродукти та нітрити. Що ще цього літа знайшли у воді з Сіверського Дінця та його приток
30.07.2022 19:14
У червні та липні в басейні Сіверського Дінця, де беруть питну воду для усієї Донеччини, фахівці зафіксували ртутне забруднення у 8,5 рази більше від дозволеного. Показники азоту та нітритів…