У прифронтовому місті Слов’янськ, яке героїчно виборює своє конституційне право на мирне й безпечне життя, не припиняються роботи з благоустрою. До зусиль комунальників доєднали свої зусилля і ми – колектив Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів.
До Дня Конституції України ми навели лад на території довкола адміністративної будівлі управління, а також у зоні відпочинку «Староріччя» на березі Казенного Торця, яким спільно з громадськістю міста опікуємося вже понад 15 років.
![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/compressor/1200x675/inline-images/%D0%A1%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%87%D1%87%D1%8F%20%281%29.jpg?itok=8-ZIfwqu)
![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/compressor/1200x675/inline-images/%D0%A1%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%87%D1%87%D1%8F%20%282%29.jpg?itok=RhqtG76g)
У мирний час тут завжди було людно, адже це чи не єдине у місті облаштоване місце відпочинку на березі річки. В спекотні дні від води приємно віє прохолодою, тож сюди з найближчих багатоповерхівок приходили цілими родинами з малечею. Парубки облюбували спортивний майданчик, за ними до здорового образу життя тягнулись і молодші хлопці. А небайдужі містяни підсаджували в квітники невибагливі до спеки рослини...
![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/compressor/1200x675/inline-images/%D0%A1%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%87%D1%87%D1%8F%20%283%29.jpg?itok=ls32SBrO)
У жовтні 2018 року під час реалізації грантового проєкту «Нове життя для «Староріччя» разом з ЕКОактивною молоддю ми оновили зручні дерев’яні лави, прикріпили дитячу гойдалку на місці вкраденої металошукачами і висадили молоді саджанці берізок, плодових дерев та бузку.
![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/compressor/1200x675/inline-images/%D0%A1%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%87%D1%87%D1%8F%20%284%29.jpg?itok=VE2rOsQi)
Щороку навесні до Дня довкілля та восени до Міжнародного дня чистих берегів ми влаштовували тут великі ЕКОтолоки, залучаючи до прибирання берегів річки школярів і студентів, громадських ЕКОактивістів та всіх, хто мав бажання долучитись до благоустрою рідного міста.
![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/compressor/1200x675/inline-images/%D0%A1%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%87%D1%87%D1%8F%20%285%29.jpg?itok=DXj9qXI_)
![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/compressor/1200x675/inline-images/%D0%A1%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%87%D1%87%D1%8F%20%286%29.jpg?itok=R7Ydt0tZ)
![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/compressor/1200x675/inline-images/%D0%A1%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%87%D1%87%D1%8F%20%287%29.jpg?itok=m_xHtTio)
Так було і так буде ще, віримо! Ще всі разом зберемося на березі Казенного Торця у зоні відпочинку «Староріччя» і влаштуємо, як і рік тому, свято «у форматі 3D» до трьох визначних дат екологічного календаря: Міжнародного дня чистих берегів, Дня моніторингу води і Дня Сіверського Дінця – головної водної артерії сходу України, яка наразі допомагає нашим захисникам боронити українську землю.
А за всі злочини проти людей та довкілля винні неодмінно понесуть відповідальність – за українською конституцією та міжнародними нормами права.
![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/compressor/610x299/inline-images/2022_%D0%97%20%D0%94%D0%BD%D0%B5%D0%BC%20%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%82%D1%83%D1%86%D1%96%D1%97%20%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8_.jpg?itok=QYTzHeRw)
З Днем Конституції, Слов’янськ! Тримаймо стрій! Все буде Україна!