![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/1200x1200m/public/news_images/2019-04-08_1.jpg?itok=R-nLtv8A)
Фахівці басейнової лабораторії моніторингу вод та ґрунтів Сіверсько-Донецького БУВР продовжують моніторингові дослідження поверхневих вод в басейні Сіверського Дінця за Програмою державного моніторингу вод на 2019 рік.
8 квітня 2019 року було здійснено відбір проб на виконання фізико-хімічних, пріоритетних та специфічних показників у Краснопавлівському водосховищі (верхній б’єф) та у 5 створах басейну Сіверського Дінця:
- р. Сіверський Донець, нижче впадіння каналу Дніпро-Донбас, с. Співаківка;
- р. Оскіл, гирло;
- р. Сіверський Донець, с. Богородичне;
- р. Казенний Торець, гирло, с. Райгородок;
- р. Сіверський Донець, Райгородська гребля, водозабір РУЕК РВУ КП «Компанія «Вода Донбасу».
![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/compressor/1020x180/inline-images/2019-04-08_2.jpg?itok=dVl7U3c3)
Відбори проб проводяться з метою діагностичного моніторингу для визначення хімічного стану масивів поверхневих вод в басейні Сіверського Дінця.
Дані досліджень басейнової лабораторії моніторингу вод та ґрунтів за Програмою державного моніторингу вод в басейні Сіверського Дінця на 2019 рік доступні для всіх у відкритому доступі на онлайн-ресурсі Держводагентства «Моніторинг та екологічна оцінка водних ресурсів України» (перейти на сайт).