![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/1200x1200m/public/news_images/2020-01-10.jpg?itok=ehgjpg0E)
Аварійну гідротехнічну споруду Шевченківського водосховища, розташованого у сел. Городещино м. Краматорськ, 10 січня 2020 року було обстежено комісією Краматорської міської ради, до складу якої увійшли і фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів.
Обстеження ГТС за участі спеціалістів Краматорської міської ради, міського управління цивільного захисту, підприємства-балансоутримувача та фахівців Сіверсько-Донецького БУВР проводилось з метою підготовки до пропуску паводків та повені в 2020 році і попередження виникнення аварійних ситуацій.
За результатами огляду комісією було зроблено необхідні висновки та рекомендації щодо потреби зниження рівня води до безпечного рівня та подальшої безпечної експлуатації аварійної ГТС.